Edyta Górniak wynajmuje fanom dom w Zakopanem. Przedstawiła wyśrubowane warunki. To nie jest oferta dla każdego

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak od kilku tygodni jest w podróży i właśnie podjęła decyzję o wynajmie swojego domu w Zakopanem. Do zamieszkania w pięknej willi zachęca fanów. Stawia jednak ważny warunek. To nie jest oferta dla każdego.

Edyta Górniak to wokalistka, która od kilku dekad ma ugruntowane miejsce na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką największego sukcesu Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Do tej pory nikt z rodzimych wykonawców nie zbliżył się nawet do drugiego miejsca, które zajęła w 1994 roku. Na brak zainteresowania ze strony fanów i kolorowej prasy zdecydowanie nie może narzekać. Chociaż jej kariera od samego początku rozwija się bardzo prężnie, to w jej przypadku zawodowe sukcesy nie poszły w parze ze szczęściem w życiu prywatnym.

Edyta ma za sobą rozwód i kilka nieudanych związków. Po wielu latach odnalazła jednak spokój i harmonię, i nie był jej do tego potrzebny żaden mężczyzna. Gwiazda skupia się obecnie na rozwoju duchowym, a od wielu tygodni podróżuje po świecie.

Edyta Górniak wynajmuje swój dom w górach

Edyta po powrocie ze Stanów Zjednoczonych osiedliła się na Podhalu. W górach znalazła dla siebie miejsce na ponad dwa lata. Zachwycała się tamtejszą przyrodą i mieszkańcami, którzy przyjęli ją w swoje kręgi z otwartymi ramionami. Tuż po tym jak otwarto granice po czasie pandemii, zdecydowała się jednak wyruszyć w podróż.

Najpierw kilka tygodni spędziła w swojej ukochanej Tajlandii, gdzie wraca regularnie od wielu lat. Następnie sprawiła sobie prezent na nadchodzące urodziny – w ramach odskoczni poleciała do Dubaju.

Zdaje się, że gwiazda nie zamierza zbyt szybko wracać do ojczyzny, ponieważ poinformowała na Instagramie, że jej willa w Zakopanem jest dostępna na wynajem dla fanów. Wokalistka ogłosiła wszystko na Instagramie.

Dopóki nie wrócę do Polski, możecie wynająć mój dom. Nie ma tam moich prywatnych książek. No, może kilka – zwróciła się do internautów.

Gwiazda postawiła jednak jeden ważny dla niej warunek. Nie każdy może pomieszkać w willi, która do niej należy:

Życzyłabym sobie, aby jeździły tam tylko wyjątkowe osoby, ale ogólnie dom jest pod opieką agencji do wynajmu. Na chwilę możecie pomieszkać w moim domu – dodała.

Edyta podała nawet fanom numer telefonu do agencji, która koordynuje wynajem jej azylu. Zatem jeżeli chcielibyście chociaż przez chwilę nie tylko zamieszkać u podnóża Tatr, ale dodatkowo zrobić to w domu należącym do swojej idolki, to warto się pospieszyć, bo zapewne już ustawia się kolejka chętnych.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak - dom na Podhalu

Edyta Górniak - dom na Podhalu

Edyta Górniak w walentynkowej sesji

Edyta Górniak w walentynkowej sesji

Komentarze

 • Gość Wiki pisze:

  jest pani wokalistka z mojego dzieciństwa no i fajnie a jakim człowiekiem jest pani teraz

 • Gość pisze:

  Tej to już dłużej nie zniosę niech się już połączy z zaświatami raz na zawsze

 • Gość pisze:

  Ale z górniczki DZBAN….

 • Gość pisze:

  Ona wynajmuje ten dom. To na pewno nie jest Jej własność.

  • He he he he he he pisze:

   Właściciel tego domu wie najlepiej jak jest. Widocznie jej wymówił wynajem, bo nie płaciła czynszu, bo miała to w duszy i ona teraz w ramach pokuty zobowiązała się właścicielowi do zareklamowania oferty najmu tego domu na instagramie, bo szybciej znajdzie się chętny naiwny, no i czynsz na pewno podniosą, więc właściciel zarobi na tym i odrobi straty po Górniaczce. Kto by nie chciał pomieszkać w domu wynajmowanym wcześniej przez kosmitkę – antyszczepkę…? Chętni?

  • Gość pisze:

   Dokładnie

 • Gość pisze:

  Ten dom to jej własność czy wynajmowany,bo się pogubiłam.

  • GośćG. pisze:

   Wynajmowała, bo ona nie ma tego domu na własność, mówi się, że nie płaciła czynszu, były dymy, to wyjechała i teraz jacyś jej (psycho)fani zapłacą podwójnie, żeby odrobić straty i żeby bieżący czynsz był płacony, gdy dziwa podróżuje..

 • Gość pisze:

  no cóż ta”wykształcona” osoba nie jest pierwszą ,która dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Ta, która ma taką ogromna miłość do blizniego. HIPOKRYTKA!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gośc Wyjstkowa pisze:

  Czy Pani wie co Pani napisała ? Tylko wyjątkowe osoby .A co z innymi zwykłymi osobami ?

  • Sindy pisze:

   Jej peron dawno odjechał, nie trzeba zwracać uwagi na to, co wypisuje, czy gada na swoich socjalach. Odklejona od rzeczywistości, zresztą większość z tych rzeczy koloruje, bo prawdy nie powie, bo wstyd. A fani jej klaszczą i nabijają kobzę. Dzięki fanom żyje luksusowym życiem nie robiąc praktycznie nic.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×