Wiatr rozebrał Edytę Górniak do samej bielizny. Gorące zdjęcia już podbijają internet!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na kilka dni wyrwała się z ponurej Warszawy i wypoczywa właśnie na jednej z greckich wysp. Na miejscu nie brakuje atrakcji. Zwłaszcza, że pogoda lubi płatać figle! 

Edyta Górniak od kilku tygodni zmaga się z trudami nauki jazdy – a to wszystko już pod koniec miesiąca będziemy mogli zobaczyć na antenie TVN. Wokalistka skorzystała jednak z kilku dni wolnego i wyjechała ze znajomymi do Grecji. Diwa wypoczywa na wyspie Santorini i pływa jachtem po morzu Egejskim.

Zobacz: PAPARAZZI: Edyta Górniak w dresie uczy się jeździć. Inni kursanci nie mogą liczyć na takie luksusy 

Edyta Górniak błysnęła bielizną

Pozazdrościć można jej nie tylko urlopu, ale także figury. 47-letnia gwiazda ma ciało jak 20-latka! Grecki wiatr spłatał Edycie figla i odsłonił wszystko, co miała pod sukienką. Opalona wokalistka w czarnej bieliźnie wygląda młodo, kobieco i zmysłowo! Wszystkie zdjęcia z wietrznej „wpadki”, w której odsłoniła pośladki znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek o reality-show Edyty Górniak. Wystawiła mu ocenę na miesiąc przed premierą [WIDEO]

Mój 5 i ostatni dzień wakacji.. Krótkie jak zawsze, lecz inne bo nie sama♥️ Od jutra maraton już do końca roku. Może z maleńką przerwą urodzinową. Program My Way, egzamin z prawa jazdy, Trasa Akustyczna i Nowy Singiel pod koniec roku. Całuje przytulam i dziękuje za wspólne zachody słońca.. Łapcie chwile szczęścia garściami i zachłannie Kochani – napisała Edyta Górniak na swoim Instagramie. 

Gwiazda jest na prawdę zapracowana. Mamy więc nadzieję, że ostatnie chwile wakacji spędziła tak, jak sobie wymarzyła. Widoki były nieziemskie! 🙂


Edyta Górniak w Grecji

Edyta Górniak w Grecji

Edyta Górniak na wakacjach w Grecji

Edyta Górniak na wakacjach w Grecji

Edyta Górniak na wakacjach w Grecji

Edyta Górniak na wakacjach w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×