Szukaj

Dwa programy z Edytą Górniak w jesiennej ramówce. Konkurencyjne stacje walczą o diwę

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak wraca do telewizji — donosi Flesz. Piosenkarka negocjuje udział w dwóch programach, które będą emitowane w konkurencyjnych stacjach. O jakich mowa?

Edyta Górniak przez kilka tygodni przebywała w Stanach Zjednoczonych. Gdy wróciła do kraju oznajmiła, że nagrywała materiał na nową płytę. Chociaż prace były już na finiszu, koronawirus pokrzyżował jej plany:

Nie byłam w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – komentowała podczas jednej transmisji na żywo.

Piosenkarka po krótkiej przerwie ponownie wróciła do studia, czego dowodem może być nagranie, którym niedawno pochwaliła się w sieci. Internauci nie mogą się doczekać, kiedy materiał ujrzy światło dzienne.

Edyta Górniak wraca do telewizji. Do jakich programów?

Edyta Górniak nie tylko pracuje nad płytą, ale podobno przymierza się do powrotu do telewizji. Jak donosi Flesz, o gwiazdę zabiegają dwie konkurencyjne stacje. TVP zależy, by piosenkarka pojawiła się w kolejnej edycji The Voice of Poland. Miałaby zastąpić Margaret, która pół roku oznajmiła, że jej przygoda z show dobiegła końca.

Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha — donosi dwutygodnikowi osoba z TVP.

Nagrania mają ruszyć w połowie lipca. Mówi się, że piosenkarka prowadzi rozmowy ze stacją TVN, które dotyczą powstania drugiego sezonu My Way. Tym razem producenci widzieliby Edytę za kółkiem na europejskich drogach. Gwiazda miałaby ruszyć w trasę po miejscach, w których niegdyś robiła ogromną karierę – takich jak: Portugalia, Niemcy, Norwegia czy Hiszpania.

O czym będzie My Way 2?

O tym, że powstanie drugi sezon programu My Way, wiadomo od końca ubiegłego roku. Media obiegły informacje o kontynuacji programu. Asystent gwiazdy, Marcin Wieczorek, wówczas mówił:

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić więcej szczegółów – powiedział w rozmowie z Party. 

Na szczegóły trzeba jeszcze trochę poczekać.


Edyta Górniak w studiu nagraniowym

Edyta Górniak w studiu nagraniowym

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×