Szukaj

Praca nad płytą wre. Edyta Górniak zaszyła się w studiu. Wrzuciła krótkie nagranie, a fani oszaleli z zachwytu

Edyta Górniak na Instagramie pochwaliła się krótkim filmikiem ze studia. Nad płytą pracuje z autorem jednego z jej największych hitów.
Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w marcu przez kilka tygodni przebywała w Stanach Zjednoczonych. Pracowała nad płytą, o czym poinformowała swoich fanów po powrocie do Polski. Jak sama przyznała – jej praca nad premierowym materiałem była już na finiszu. Niestety koronawirus pokrzyżował jej plany.

Przez kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych nagrywała płytę. I właściwie skończyłabym ją, gdyby nie te okoliczności, bo już byłam bardzo blisko przed metą. Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – komentowała piosenkarka na Instagramie.

Edyta Górniak w studiu nagraniowym

W czwartek Edyta Górniak opublikowała film ze studia nagraniowego, w którym towarzyszy jej Chris Aiken. Nie jest to ich pierwsze spotkanie. Razem zrealizowali piosenkę Consequences z ostatniej płyty My. W tle słychać nastrojową muzykę. Sądząc po opisie, jest to bardzo pracowite spotkanie:

Praca praca praca praca praca praca praca … Uściski ze studia #edytagorniak #withlove z Polski / Nashville.

Niewykluczone, że Górniak nagrywa utwór w ramach #hot16chellenge, do którego niedawno została nominowana przez Roksanę Węgiel. A może nagrywa jedno i drugie?

  • Pewne jest jednak, że nagranie poruszyło internautów. W komentarzach piszą, że nie mogą doczekać się efektu końcowego:
  • Czekamy Edi.
  • Naprawdę, jestem mega podekscytowany! Jak nigdy przedtem!
  • Ediiii czekamy na jakieś nowości! Nie mogę się doczekać nowego singla. Kiedy będziesz mogła nam coś zdradzić?

Fani nie mogą się doczekać efektów pracy diwy.


Edyta Górniak w studiu nagraniowym

Edyta Górniak w studiu nagraniowym

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×