Edyta Górniak prezentuje mocno odchudzoną sylwetkę w skąpym bikini. Te zdjęcia rozpalają zmysły. Jest HOT

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zaprezentowała swoje krągłości w bikini i pokazała idealną sylwetkę. Gwiazda spędza dłuższy urlop w Tajlandii, gdzie dopisuje piękna pogoda.

Edyta Górniak przez długi czas nie opuszczała kraju. Gwiazda po kilku latach pobytu w USA tuż po tym, jak zaczęła się pandemia postanowiła wrócić do kraju. Zamieszkała u podnóża Tatr, a Podhale stało się jej miejscem na ziemi. Wokalistka od samego początku nie ukrywała, że jest przeciwna wszelkim obostrzeniom. Sama otwarcie mówiła o tym, że nie zamierza poddać się szczepieniom i nie nosiła też maseczki.

Taka postawa przez dłuższy czas blokowała jej możliwość zagranicznych podróży. Większość krajów na świecie wprowadziła bowiem bardzo ściśle określone i restrykcyjne prawa wjazdowe. Dopiero latem tego roku powoli zostały one zniesione. Artystka długo nie zwlekała, by wykorzystać nadarzającą się okazję i ruszyła w świat. Pierwszy raz od miesięcy miała okazję odwiedzić swoją ukochaną Tajlandię.

Edyta Górniak pokazała się w bikini

Edyta jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Ma ona doskonały kontakt ze swoimi fanami, którym na bieżąco zdaje relacje z tego, jak wygląda jej codzienność. Aktualnie skrupulatnie relacjonuje to, co dzieje się podczas jej urlopu w Tajlandii. Piosenkarka, która mocno skupia się na rozwoju osobistym zapisała się nawet na lekcje jogi, które odbywają się codziennie o świcie.

Gwiazda pokazała też wiele zdjęć pięknych krajobrazów, które towarzyszą jej od kilku tygodni. Jak zaznaczyła jakiś czas temu ze względu na spore koszty podróży, będzie wyjeżdżała rzadziej, ale na dłuższy okres czasu, dlatego wcale nie spieszy jej się,  by wrócić do Polski.

Edycie dopisuje też znakomita pogoda, dlatego chętnie pokazuje się w bikini. Gwiazda dodała właśnie całą serię zdjęć, na których w skąpym wdzianku prezentuje swoją figurę po metamorfozie. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco. Zdjęcia, którymi pochwaliła się Edyta zobaczycie w naszej galerii.


Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×