Edyta Górniak od września poszła do szkoły! Solidarnie ze swoimi fanami wczesnym rankiem biegnie na lekcje

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak pochwaliła się na Instagramie, że od września poszła do szkoły. Solidarnie ze swoimi fanami rozpoczęła zajęcia. Zaczyna bardzo wcześnie rano.

Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jej występ na Eurowizji w 1994 roku przyniósł nam najwyższe w historii, drugie miejsce, a piosenkę To nie ja nuciła cała Polska. Od tego czasu minęło już prawie 30 lat, a wokalistka nie straciła popularności. Chętnie udziela wywiadów i występuje na scenie podczas największych festiwali muzycznych. Jest też aktywna użytkowniczka sieci, gdzie chętnie dzieli się przemyśleniami, a także uchyla rąbka prywatności.

Tym razem zdradziła, że zapisała się do szkoły…

Edyta Górniak od września poszła do szkoły

Edyta Górniak jest jedną z tych gwiazd, które nie zdecydowały się przystąpić do matury. W jednej z relacji na Instagramie odniosła się do tego tematu.

Chciałabym przypomnieć, że matura nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa ani przygotowania do życia. Naszym największym kapitałem są ludzie i to, ile jesteśmy w stanie zostawić na świecie po sobie. Swoim życiem, swoimi wyborami, przyjaźniami, dobrymi uczynkami. To jest najważniejsze i nadrzędne – mówiła.

Edyta podkreśliła, że gdy była w wieku maturalnym występowała już na Broadwayu i zarabiała tyle, że mogła utrzymać nawet swoich rodziców. Zaapelowała też do młodych, by nie poddawali się presji społecznej przy ważnych życiowych decyzjach.

Ja osobiście do matury nie podchodziłam, bo pracowałam w tym czasie w Nowym Jorku na Broadwayu i mogłam dzięki temu utrzymać rodziców i spełniać ich marzenia i oczekiwania, a także swoje ambicje. I, jak widzicie, przeszłam przez całe życie bez tego jednego egzaminu, wokół którego jest mnóstwo legend i przez który ludzie odbierają sobie życie. Nie dajcie się zdominować presji, stresom i starym stereotypom.

Nie znaczy to, że Górniak się nie kształci, wręcz przeciwnie. Jej fani wiedzą dobrze, że Edyta położyła nacisk na swoją duchowość. Rozwija się każdego dnia. Przemyśleniami dzieli się w Akademii Przebudzenia, a także publikując pełne refleksji nad otaczającym nas światem posty.

Tym razem od września zaczęła szkołę. Będzie zgłębiać praktyki jogi, a w zajęciach będzie brała udział od wczesnych godzin porannych, aż do wieczora. Doświadczeniami zapewne podzieli się w sieci.


Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Edyta Górniak poszła do szkoły

Komentarze

 • Gość Erato pisze:

  Matura to podstawa dalszej edukacji. Gdyby wymagania zaostrzono byłaby również jak przed wojną gwarantem wiedzy . Obecnie 30% na poziomie podstawowym oznacza zdanie tego egzaminu, to zdecydowanie za mało aby uznać to za gwaranta wiedzy. Dlatego na prestiżowych uczelniach jest tzw rok zerowy bo brakuje podstaw.

  • Gość pisze:

   Można mieć maturę i być debilem szkoła nie uczy inteligencji chama i prostaka niewiadomo ile by miał fakultetów

 • Gość pisze:

  Ale Wy Jesteście tłumoki a się wymądrzacie i obrażacie Panią Edytę. Co jest napisane na zdjęciach Yoga School that right? Po maturze Jesteście i co?

 • Gość pisze:

  obyście wy wszyscy hejterzy mieli tyle rozumu co Edyta .To inteligentna , mądra kobieta .Słyszałam jak mówi po angielsku, nie znam nikogo kto tak swobodnie ,wspaniale prowadzi rozmowy w tym języku .Znam wielu pustaków po studiach .Ona jest piękna , ma talent ,jej cudowny głos wciąż się rozwija ,a więc i wokal o coraz większych możliwościach . To nasz skarb i tak ją odbieram . Niejeden głąb z maturą do obcasów jej nie dorasta .

  • Wawa pisze:

   Potwierdzam sposób pojmowania sposobu życia

  • Gość pisze:

   Prawda

  • Zygmunt pisze:

   Oj tak poziomem sięga tylko do ciebie i stąd twój zachwyt.Wiesz dlaczego nie przystępują niektórzy do matury? Bo nie mają pojęcia o nauce,zero wiedzy, matematyka na poziomie podstawowym,gramatyka w stopniu zero.Ta kobieta ma kompleksy jeśli chodzi o zdobycie dyplomu dojrzałości i nawet synowi mózg sprawa,szkoda chłopaka

  • Gość pisze:

   Popieram

  • Agnieszka pisze:

   To niewiele ludzi znasz chyba.

 • Gość pisze:

  Godne pochwały. Nauka mobilizuje mózg do pracy.

  • GośRadzć pisze:

   Dla mnie to perła wśród wieprzy .. i brawa za odwagę mówi o rzeczach o których inni boją się nawet pomyśleć 🤗

 • Gośćahaja pisze:

  Ona zaklina rzeczywistość. Żeby zdawać maturę trzeba skończyć szkołę średnią, a Edzia ma jedną lub dwie klasy technikum pszczelarskiego, czyli wykształcenie podstawowe. W hej przypadku nie ma mowy o podchodzeniu do matury.

  • Zulu gula pisze:

   Bo ty wiesz ,co Edzia ,ma

  • Gość pisze:

   Ot cała prawda,technikum trwało kiedyś 5 lat a Ona przerwała w drugiej klasie naukę więc o jakiej maturze mowa? Wciska kit takim samym nieukom

  • Agnieszka pisze:

   A gdzie jest napisane, że podchodzi do matury? Czytaj że zrozumieniem

 • Gość pisze:

  „Ja osobiście do matury nie podchodziłam, bo pracowałam…”
  Górniak droga, nawet jakbyś nie pracowała i wyraziła ochotę, to nie byłoby to mozliwe, bo po podstawowce nie ma matury. Do tego potrzebne jest ukończenie liceum, co i chyba twojemu synowi nie grozi

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze nauka najważniejsza.

 • Traxx6778 pisze:

  Po co Edzi matura,jak to jest kałmuk po podstawówce dopiero w tym wieku,to txrba iść na studia,anie na mature.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×