Edyta Górniak pokazała, co się dzieje przed jej domem w Zakopanem. Natychmiast wybiegła na zewnątrz i wszystko nagrała

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak od zeszłego roku mieszka w Zakopanem. Gwiazda zdecydowała się dodać w sieci sporo zdjęć, na których pokazała, co dzieje się przed jej domem. Można pozazdrościć.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd estrady. Wokalistka już od trzech dekad jest obecna na scenie. Nagrała ponad 200 piosenek, przy których dorasta kolejne pokolenie. Diwa cieszy się ona niesłabnącą popularnością i ciągle gromadzi wokół siebie nowych wielbicieli. Obecnie skupia się na promowaniu Akademii Przebudzenia na YouTube, w której podpowiada fanom, jak spokojnie i zdrowo żyć.

Piosenkarka z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Bardzo aktywna stała się zwłaszcza podczas pandemii, która dla wszystkich jest trudnym czasem. Edycie tuż przed pierwszym lockdownem udało się wrócić z USA. Najpierw zatrzymała się w Krakowie, a później zaczęła rozglądać się za nowym miejscem, w którym odnalazła wymarzony spokój. Okazało się, że kupiła piękną willę na Podhalu.

Edyta Górniak pokazała, co się dzieje przed jej domem

Edyta w nowym miejscu odnalazła się znakomicie. Kupiła posiadłość swoich marzeń i codziennie może napawać się pięknem otaczającej jej natury. Nie tylko diwa cieszy się z tego, że zamieszkała u podnóża Tart. Lokalna społeczność również jest zachwycona tym, że gwiazda została ich sąsiadką. Wiadomo, że artystka szybko złapała wspaniały kontakt z sąsiadami i aktywnie angażuje w to, co dzieje się wokół niej.

Taka gwiazda w Tatrach to dla nas powód do dumy i szacunku. To piękne, że chciała zamieszkać właśnie z nami — komentuje pracownik Związku Podhalan w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

Gwiazda zachwycała się każdą kolejną porą roku spędzoną w górach, ale to zima w tej części kraju zaczyna się najwcześniej i jest najbardziej spektakularna. Górniak właśnie pochwaliła się na Instastory pierwszymi opadami śniegu. Gdy tylko dostrzegła zmianę pogody na zimową, natychmiast wybiegła z domu i zarejestrowała nagranie, którym podzieliła się z fanami.

Górniak dodała zdjęcia i nagrania, na których zachwyca się białym puchem. Widzimy na nich zaśnieżone ogrodzenie i drzewa. Zdecydowała się także wypić poranną kawę na ośnieżonym tarasie, z którego rozciąga się niesamowity widok na Tatry, później wybiegła przed dom, by podziwiać wszystko z bliska. Oniemiała z wrażenia, gdy wokół niej zaczęły tańczyć płatki śniegu. Na jej twarzy rysowało się wielkie szczęście.

Coś pięknego, słuchajcie słońce i śnieg – mówi na nagraniu.

Zdecydowanie można jej pozazdrościć tego, co dzieje się wokół jej domu. To istna, przedświąteczna magia. Również czekacie na białą zimę i pierwszy śnieg? Z tej okazji warto sobie włączyć największy świąteczny hit Edyty – Pada śnieg.

Jeszcze niedawno Edyta mieszkała w Los Angeles. Przypomnijmy, jak wspominała imprezę, którą spędziła u Paris Hilton:


Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Komentarze