Edyta Górniak niespodziewanie chwyciła za farby i zaczęła malować. Efekt końcowy jest piorunujący

Edyta Górniak obraz

Edyta Górniak obraz

Edyta Górniak nie dość, że ma głos jak anioł, to jeszcze maluje jak nadprzyrodzona istota. Gwiazda pokazała swój pierwszy obraz i zrobiła wrażenie, które na długo pozostaje w pamięci.

Edyta Górniak jeszcze kilka tygodni temu przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywała materiał na swoją nową płytę. Z powodu pandemii koronawirusa gwiazda musiała zawiesić prace w studiu. Do kraju wróciła w ostatniej chwili, tuż przed zamknięciem granic dla obcokrajowców.

Właściwie skończyłabym nagrywać płytę, gdyby nie te okoliczności, bo już byłam bardzo blisko przed metą. Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – zdradziła gwiazda.

Powrót do Polski wiązał się z przepisową, przymusową kwarantanną, która trwała aż dwa tygodnie. W tym czasie Edyta regularnie rozmawiała z internatami. Opowiadała ciekawe historie ze swojego życia i dzieliła się najbardziej intymnymi przemyśleniami.

Edyta Górniak namalowała obraz. Co za talent

Czas kwarantanny to dla Edyty Górniak również moment na refleksje i wspomnienia. Tym razem gwiazda pochwaliła się na Instagramie filmem z 2018 roku, kiedy to Wielkanoc spędzała razem ze swoimi przyjaciółmi w Los Angeles.

Okazuje się, że Edyta jest nie tylko wybitną piosenkarką, ale także bardzo zdolną malarką. Gdy chwyciła za pędzle i farby, stworzyła dzieło, obok którego nie da się przejść obojętnie. Górniak pokazała, że gdyby kariera piosenkarki kiedyś jej się znudziła, nie musi szukać nowej pasji. Nie dość, że ma głos jak anioł, to jeszcze maluje jak nadprzyrodzona istota.

Każde Święta są inne. Kilka z nich wspominam najcieplej. Los Angeles 2018’. Po Kościele przyjaciółka w ogrodzie postawiła przede mną płótno. Powiedziała – Maluj Edytko:) Pierwszy raz w życiu trzymałam w rękach pędzle. Ona sadziła truskawki, a ja malowałam swój pierwszy obraz.. Byłyśmy tylko my, ptaki i czas z Panem Jezusem.

Fani artystki aż oniemieli, gdy zobaczyli jej rysunek na Instagramie

  • Artystka pod każdym możliwym względem.
  • Cudo! Ale mam utalentowaną idolkę.
  • Wow. To jest przepiękne.
  • Edyta – kobieta wielu talentów.

Ciekawe, czym Edyta zaskoczy nas za jakiś czas…


Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×