Szukaj

Edyta Górniak niespodziewanie chwyciła za farby i zaczęła malować. Efekt końcowy jest piorunujący

Edyta Górniak nie dość, że ma głos jak anioł, to jeszcze maluje jak nadprzyrodzona istota. Gwiazda pokazała swój pierwszy obraz i zrobiła wrażenie, które na długo pozostaje w pamięci.
Edyta Górniak obraz

Edyta Górniak obraz

Edyta Górniak jeszcze kilka tygodni temu przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywała materiał na swoją nową płytę. Z powodu pandemii koronawirusa gwiazda musiała zawiesić prace w studiu. Do kraju wróciła w ostatniej chwili, tuż przed zamknięciem granic dla obcokrajowców.

Właściwie skończyłabym nagrywać płytę, gdyby nie te okoliczności, bo już byłam bardzo blisko przed metą. Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – zdradziła gwiazda.

Powrót do Polski wiązał się z przepisową, przymusową kwarantanną, która trwała aż dwa tygodnie. W tym czasie Edyta regularnie rozmawiała z internatami. Opowiadała ciekawe historie ze swojego życia i dzieliła się najbardziej intymnymi przemyśleniami.

Edyta Górniak namalowała obraz. Co za talent

Czas kwarantanny to dla Edyty Górniak również moment na refleksje i wspomnienia. Tym razem gwiazda pochwaliła się na Instagramie filmem z 2018 roku, kiedy to Wielkanoc spędzała razem ze swoimi przyjaciółmi w Los Angeles.

Okazuje się, że Edyta jest nie tylko wybitną piosenkarką, ale także bardzo zdolną malarką. Gdy chwyciła za pędzle i farby, stworzyła dzieło, obok którego nie da się przejść obojętnie. Górniak pokazała, że gdyby kariera piosenkarki kiedyś jej się znudziła, nie musi szukać nowej pasji. Nie dość, że ma głos jak anioł, to jeszcze maluje jak nadprzyrodzona istota.

Każde Święta są inne. Kilka z nich wspominam najcieplej. Los Angeles 2018’. Po Kościele przyjaciółka w ogrodzie postawiła przede mną płótno. Powiedziała – Maluj Edytko:) Pierwszy raz w życiu trzymałam w rękach pędzle. Ona sadziła truskawki, a ja malowałam swój pierwszy obraz.. Byłyśmy tylko my, ptaki i czas z Panem Jezusem.

Fani artystki aż oniemieli, gdy zobaczyli jej rysunek na Instagramie

 • Artystka pod każdym możliwym względem.
 • Cudo! Ale mam utalentowaną idolkę.
 • Wow. To jest przepiękne.
 • Edyta – kobieta wielu talentów.

Ciekawe, czym Edyta zaskoczy nas za jakiś czas…


Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Edyta Górniak maluje

Dodaj komentarz

 • Gość Moyshek Rossenbaum pisze:

  Edyta ja ci zrobie lepszy pedzel taki jak do golenia krocza , nie śmiej sie bo nie malowałaś takim i nie wiesz o tym że naprawde lepszy jest ja taki mam bo sobie zrobiłem z mosiężnej koncówki do karnisza wkleiłem tam szczecine a z drugiej zrobiłem gałke do laski a dla ciebie musze kupić inne takie z kryształkami bo ty dziewucha jesteś i musisz mieć pedzel damski no to nie jest żart poważnie mówie jak bedziesz go utrzymywała w czystości od farby to krocze też nim wymydlisz do golenia pedzle mojego pomysłu są bardzo drogie i bardzo ekskluzywne można takim pedzlem złocić ale głównie pedzlować pianą krocze nie wstydz sie bo to nasza sprawa nikomu nic do tego taki pedzel kosztuje 300 PLN damy włosie z Bobra żebyś nie dostawała alergii w kroczu a obraz takim pedzlem maluje sie inaczej niż takimi gwozdziami jak ci dali do reki kup sobie pedzel do golenia za 20,-złotych albo tanszy u chinsczyków i spróbuj nim malować a przyznasz mi racje nawet sie nie musze podpisywać na pewno bo wiesz kto pisze

 • Lcf pisze:

  To teraz czas na Kaplicę Sykstyńską.

 • GośćjJana pisze:

  Edytko jestes piekna madra i kochana

 • Iza pisze:

  Pani Edyta namalowala, tak. Ale, bez przesady, proszę nie pisać że to talent, bo to jak szczeluc w pysk osobą naprawdę utalentowanym. A w Polsce jest bardzo dużo ludzi z talentem i pasją

 • Mela pisze:

  Gościu a może ty jesteś chory i o tym
  nie wiesz? Idź do przebadac

 • Gość pisze:

  Ty jestes naprawde chora kobieto lecz sie

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×