Miley Cyrus spotkała się z Edytą Górniak! Mamy zdjęcie! Zachowywały się jak przyjaciółki

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus i Codym Simpsonem. Opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie. Zobaczcie, gwiazdy zachowują się jakby znały się od lat!

Edyta Górniak i Miley Cyrus spotkały się w Los Angeles i zapozowały do wspólnego zdjęcia. Paniom towarzyszy chłopak amerykańskiej gwiazdy Cody Simpson. Fotografia jest urzekająca. Artystki zachowują się bardzo przyjacielsko.

Przypomnijmy, że na początku lipca, kiedy amerykańska gwiazda zachęciła fanów do tego, by nagrali własny klip do jednej z jej piosenek, wyzwania podjęła się  Edyta Górniak.

Pomysł polskiej piosenkarki tak spodobał się amerykańskiej gwieździe, że postanowiła udostępnić nagranie na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu poczynania Górniak zobaczyło prawie 100 milionów widzów, którzy zachwycić się mogli przepiękną urodą Polki. Tak więc panie wczesniej poznały się w świecie wirtualnym. Teraz spotkały się osobiście.

[wp_quiz id=”447″]

Edyta Górniak przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkała się z Miley Cyrus i jej chłopakiem. W bardzo domowej i przyjaznej atmosferze, gwiazdy przytuliły się pozując do zdjęcia. Jak dowiedzieliśmy się od osoby z otoczenia Edyty Górniak, wcześniej udali się na kolację. Dodatkowo Edyta miała okazję zobaczyć też plan, na którym kręcono teledysk dla Miley Cyrus. Diwa podziękowała w komentarzu za nową energię, którą zyskała, czując miłość, przyjaźń i muzykę.

 

Thank U for recharging my heart with loVe kindness and music @mileycyrus & @codysimpson #myfav #color is #red … #miracles #edytagorniak What a day .. Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej Fanów z Polski – napisała Edyta Górniak przy fotografii.

Jakiś czas po tym, jak nagranie coveru Miley trafiło do sieci, Górniak wrzuciła do sieci kolejny filmik, na którym ubrana w dopasowany strój, przygotowuje makijaż. W tle słychać piosenkę Miley CyrusMothers Daughter, która sprawia, że gwiazda zaczyna zmysłowo tańczyć.

Masz w sobie tyle siły – podpisała nagranie artystka.

Wszystko to wskazuje na to, że Edyta Górniak podziwia twórczość amerykańskiej gwiazdy. Spotkanie z pewnością było dla niej inspirujące. Fani piszą:

  • Pani Edyto a może jakiś duet z Miley Cyrus??? Ale byłby czad! Pozdrawiam.
  • Jeeeeeejku, ale zazdroszczę! Myślę, że collab z Miley byłby świetny.

Cóż, pozostaje czekać na efekty tego spotkania.

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę syn Edyty Górniak! Nagranie z Allankiem jest już hitem YouTube’a! [WIDEO]

 


Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×