Edyta Górniak wystawiła luksusową willę na sprzedaż! Cena? Prawie 2 miliony złotych

Edyta Górniak sprzedaje dom w Portugalii

Edyta Górniak sprzedaje dom w Portugalii

Dom Edyty Górniak w Portugalii trafił na sprzedaż. Gwiazda zrezygnowała z luksusowej willi na zachodzie Europy. Dlaczego? O to zapytała ją Agnieszka Jastrzębska w Dzień Dobry TVN.

Edyta Górniak ostatnie dwa lata spędziła na podróżowaniu po Polsce i koncertowaniu. Jej ostatnia trasa właśnie dobiegła końca. W miniony weekend artystka zaśpiewała dla publiczności w Kaliszu. Za świetne wykonanie swoich przebojów została nagrodzona gromkimi brawami. To tylko potwierdza, jak silna jest jej pozycja na estradzie.

Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN. Dom w Portugalii na sprzedaż

Przy tej okazji Agnieszka Jastrzębska miała okazję porozmawiać z nią o planach na przyszłość. A te są zaskakujące! Gwiazda zapewnia, że wreszcie podejmie temat sprzedaży domu w Portugalii, do którego rzekomo miała się wyprowadzić z Polski.

Chciałabym zrobić coś, co mi bardzo ciąży, a nie miałam na to czasu. Chciałam sprzedać apartament w Portugalii – przyznała Edyta Górniak w „Dzień Dobry TVN”.

Edyta Górniak i Agnieszka Jastrzębska

Edyta Górniak i Agnieszka Jastrzębska

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Diwa zapowiada jednak, że planuje zakup nowych inwestycji na terenie naszego kraju i nie tylko:

W Portugalii, w tamtym miejscu, nie będę mieszkać. Tamten apartament mam bardzo długo, ale jak byliśmy z Allankiem kilka lat temu na święta wielkanocne, to i tak zostaliśmy w hotelu. Za dużo tam wspomnień, więc ja ten apartament po prostu muszę sprzedać. Chciałabym mieć jedno miejsc w górach w Polsce, może w Warszawie, myślę też o Azji, bo tam bardzo często lubię wracać.

Sprawdź też: Edyta Górniak gotowa na kolejny ślub! Wybrała już nawet kreację, w której pojawi się przed ołtarzem

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Edyta za swoją portugalską posiadłość chce aż 400 tysięcy euro (ok. 1 mln 700 tys. zł). Oferta ma trafić do sieci już w lutym.

Wszystko wskazuje więc na to, że wokalistka nie zamierza uciec z Polski na stałe. Zamieszka w Warszawie i sprawi sobie wakacyjne apartamenty w ukochanych miejscach. A jak już wszystko załatwi, to skupi się na nowej płycie, na którą z niecierpliwością czekają jej fani. Kto wie, może premierowy materiał trafi do słuchaczy jeszcze w tym roku? W końcu w 2020 Edyta świętuje 30-lecie obecności na scenie, a taki jubileusz – jak sama przyznała u Kuby Wojewódzkiego – ” do czegoś zobowiązuje”.

Edyta Górniak w Portugalii. Wielki sukces gwiazdy na zachodzie Europy

Portugalia swego czasu była szczególnie bliska Edycie. To właśnie tam piosenkarka odnosiła spore sukcesy w latach 90. Jej płyta Edyta Gorniak została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy (pokryła się srebrem), podobnie jak jej drugi międzynarodowy krążek Inivicible. W Portugalii piosenka When You Come Back to Me spodobała się tak bardzo, że została wykorzystana w popularnym serialu telewizyjnym. Portugalscy producenci tak bardzo polubili głos Edyty, że jej kolejny zagraniczny singiel Hold on Your Heart promował telenowelę Morangos com Açúcar.


Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×