Szukaj

Edyta Górniak gotowa na kolejny ślub! Wybrała już nawet kreację, w której pojawi się przed ołtarzem

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak po raz kolejny wyjdzie za mąż? Choć jeszcze niedawno wykluczała taką opcję, teraz marzy właśnie o tym, żeby znaleźć życiowego partnera! Gwiazda podkreśla, że ślubu nie wyklucza.

Życie miłosne Edyty Górniak nie było usłane różami. Małżeństwo z Dariuszem Krupą z pewnością nie było strzałem w dziesiątkę. To jednak dzięki niemu ma syna Allana, który jest jej największą miłością. Później gwiazda spotykała się z kilkoma przystojniakami, ale tylko Piotr Schramm zasłużył na to, by nawet po rozstaniu ciepło o nim mówiła.

Jeszcze niedawno diwa zapewniała, że ma dość miłosnych poszukiwań, a o ślubie nie chciała nawet słyszeć! Jednak jak wiadomo – czas leczy rany. Artystka jest teraz gotowa na to, żeby znów zaufać i prawdziwie pokochać. Nie wyklucza już tego, że jeszcze dla kogoś ubierze suknię ślubną.

Jeśliby się zdarzyło, że pojawi się mężczyzna, który skradnie moje serce i przyjmę od niego zaproszenie do wspólnego życia, to chciałabym, żeby to właśnie Viola Piekut przygotowała kreację – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem.

Zobacz: Edyta Górniak kusi w luksusowym bikini Chanel. I jeszcze TEN kapelusz… Nawet na plaży wygląda jak z okładki

Czy to znaczy, że coś jest na rzeczy? Wokalistka nie myśli o przelotnej znajomości, ale o kimś, z kim spotka się przed ołtarzem i to w wymarzonej sukni od ulubionej projektantki! Plany sięgają daleko. Kto okaże się jej nowym wybrankiem? Choć gwiazdę spotkać można ostatnio w towarzystwie Dawida Zawadzkiego z programu My Way, to Edyta zaprzecza, by łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń.


Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak - Sylwester 2019 z TVN, próby

Edyta Górniak - Sylwester 2019 z TVN, próby

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×