Edyta Bartosiewicz zaskoczyła metamorfozą: „Świeży fryz”. Zmiana w stylu Sylwii Grzeszczak

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Piosenkarka nieco skróciła włosy, zdecydowała się je wycieniować. Co na to internauci? 

Edyta Bartosiewicz w latach 90. była jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Stworzyła dziewięć płyt, za które dostała aż pięć Fryderyków. Najnowsza z nich ukazała się w tym roku, w maju. Po sześciu latach przerwy, gwiazda wydała album zatytułowany Ten moment. Skąd pomysł na akurat taką nazwę?

Kiedy skończyliśmy pracę nad płytą, posłuchałam jej i poczułam, że dokonało się najważniejsze, że to jest „ten moment”. To było jak przejście przez właściwe drzwi, za którymi widziałam już tę łąkę, kwiaty i przestrzeń (śmiech). Dla mnie, jako twórcy, ale przede wszystkim jako człowieka, to było największe rozliczenie. Ze wszystkim, co się do tej pory wydarzyło, z samą sobą, z lękami, które wpływały na to, że życie toczyło się tak, a nie inaczej. Ten cały bagaż trzymał mnie w miejscu i nie pozwalał się w pełni rozwijać. To jest bardzo duża sprawa – mówi Edyta w gazetce EMPiK-u.

Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Bartosiewicz nie tylko wydaje nowe piosenki, ale także jest aktywna w social mediach, gdzie utrzymuje stały kontakt z fanami. Dzieli się wybranymi kulisami życia prywatnego: pokazuje ciekawe zdjęcia, chwali się metamorfozami. Tak jak w czerwcu, gdy zdradziła, że ścięła zasłaniającą połowę czoła grzywkę. Nadszedł czas na kolejne zmiany.

Piosenkarka wybrała się do fryzjera, który jeszcze bardziej skrócił i wycieniował jej włosy. Odjął też nieco objętości grzywce. Gdy Edyta zaprezentowała efekt na swoim Instagramie, nie da się oprzeć wrażeniu, że przypomina teraz Sylwię Grzeszczak.

Świeży fryz, wprost spod nożyczek🛠 Dzięki, Damian Drzyzga, #letsdyehaircolourexperts #fryz #fryzura #haircut #hair #newhaircut #nowafryzura #niedziela #sunday #damiandrzyzga #lets_dye_hair_colour_experts – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zmiana spodobała się internautom. W komentarzach pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komplementów pod jej adresem:

  • Super fryz.
  • Pięknie.
  • Zmiana zdecydowanie na plus. Bardzo mi się podoba. Widać, że fryzjer to profesjonalista, super.

Też uważacie, że Edyta Bartosiewicz wygląda korzystnie?


Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×