Partnerka Brada Pitta odpowiada na decyzję TK. Mocny wpis wstrząsnął jej zagranicznymi fanami

Nicole Poturalski

Nicole Poturalski

Nicole Poturalski zyskała popularność jako nowa dziewczyna Brada Pitta. Modelka zabrała głos na temat sytuacji w Polsce. Dodała bardzo wymowny wpis.  

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli jedną z popularniejszych par w show-biznesie. Odkąd ich drogi się rozeszły, tabloidy regularnie łączą ich z nowymi partnerami. Od niedawna mówi się, że aktor spotyka się z Nicole Poturalski, niemiecką modelką o polskich korzeniach. Para została przyłapana w drodze na wakacje do Francji, o czym był przekonany informator E!:

Brad Pitt i jego nowa miłość byli widziani na lotnisku, gdzie przywiózł ich szofer, żeby zdążyli na następny lot. Wybrali się na wakacje na południe Francji. Nie zwracali na siebie uwagi, byli skromnie ubrani i szybko wsiedli do samolotu.

Wiadomość o nowej relacji Pitta podobno dotarła do Angeliny Jolie. Okazuje się, że aktorka interesuje się życiem miłosnym byłego męża z jednego powodu:

Angelina dba o to, z kim spotyka się Brad, ale tylko dlatego, że może wpłynąć to na ich dzieci. Poza tym nie interesuje ją znajomość jego życia miłosnego. Już od dawna nie żywi do Brada żadnych uczuć, więc na tym poziomie nie ma to żadnego znaczenia — komentuje osoba z otoczenia aktorki w Hollywoodlife.

Nicole Poturalski o sytuacji kobiet w Polsce. Jaką ją komentuje?

Nicole Poturalski, chociaż na ten moment nie potwierdziła doniesień o romansie, stara się być aktywna w social mediach. Pokazuje nowe stylizacje, informuje o wybranych momentach z życia prywatnego, zabiera głos w ważnych sprawach. Tym razem podzieliła się zdjęciem, który nawiązuje do decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Przypomnijmy, że w czwartek orzekł on, że kobieta musi urodzić, nawet gdy płód ma znaczne i nieodwracalne upośledzenie. Nie spodobało się to wielu kobietom, które nie zamierzają milczeć. Protestują na ulicach, wyrażają swój sprzeciw w social mediach. W sobotę dołączyła do nich Nicole.

Modelka na Instastory udostępniła post, który głosi, że ograniczenie aborcji jej nie wyeliminuje, sprawi, że będzie mniej bezpieczna. Pod hasłem przeczytać możemy:

Dzisiejsze orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego oznacza, że wiele osób, których nie stać na podróż do innego kraju lub opiekę prywatną, może uciec do potajemnych i niebezpiecznych aborcji. To smutny dzień dla nas wszystkich.

Warto wspomnieć, że Nicole nie jest jedyną znaną osobą, która publicznie krytykuje decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Nie zgadza się z nią mnóstwo gwiazd, wśród których warto wymienić m.in. Julię Wieniawę, czy Barbarę Kurdej-Szatan.


Nicole Portulaski reaguje na doniesienia w Polsce

Nicole Portulaski reaguje na doniesienia w Polsce

Nicole Poturalski

Nicole Poturalski

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×