Szukaj

Spytali Angelinę Jolie o romans Brada Pitta z polską modelką. Kapitalnie zbyła temat

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Brad Pitt podobno spotyka się z niemiecką modelką, z którą wybrał się na wakacje. Jak na tę wiadomość zareagowała Angelina Jolie? Amerykańska prasa podaje szczegóły.

Brad Pitt i Angelina Jolie przez kilka lat tworzyli związek niemal idealny. Wspólnie wychowywali gromadkę dzieci, realizowali się zawodowo, wspierali akcje charytatywne. Sporym zaskoczeniem była więc informacja o ich rozstaniu. Od tego momentu aktorzy są na celowniku tabloidów, którzy regularnie donoszą o ich nowych związkach.

Zagraniczna prasa podaje, że serce Pitta skradła 27-letnia modelka Nicole Poturalski. Przyłapano ich na lotnisku. Lecieli razem na wakacje do Francji, o czym jest przekonany informator E!: 

Brad Pitt i jego nowa miłość byli widziani na lotnisku, gdzie przywiózł ich szofer, żeby zdążyli na następny lot. Wybrali się na wakacje na południe Francji. Nie zwracali na siebie uwagi, byli skromnie ubrani i szybko wsiedli do samolotu.

Jak zareagowała Angelina Jolie, gdy dowiedziała się o nowym romansie Brada?

Wiadomość o romansie aktora i modelki obiegła media na całym świecie. Dotarła także do Angeliny Jolie. Osoba z otoczenia aktorki zdradziła, jak zareagowała na pytania o ten temat:

Angelina dba o to, z kim spotyka się Brad, ale tylko dlatego, że może wpłynąć to na ich dzieci. Poza tym nie interesuje ją znajomość jego życia miłosnego. Już od dawna nie żywi do Brada żadnych uczuć, więc na tym poziomie nie ma to żadnego znaczenia — komentuje osoba z otoczenia aktorki w Hollywoodlife.

Jolie na ten moment nie skupia się też na szukaniu nowego partnera. Ma inne priorytety, na których skupia swoją uwagę:

Angelina nowego partnera mogłaby mieć na wyciągnięcie ręki. Nie jest to jednak dla niej priorytetem. Wszystko, na czym jej zależy, to upewnienie się, że jej dzieci są szczęśliwe. Będzie przy nich dzień w dzień i zrobi wszystko, co w jej mocy, by czuli się kochani, bezpieczni i wspierani. Ich dobro jest dla niej priorytetem numer jeden i zawsze nim pozostanie.

Doniesienia potwierdza drugi informator tabloidu. Mówi, że gwiazda skupia się na określonych celach i to im w pełni się poświęca:

Chce zostać zapamiętana jako dobra mama, jako ktoś, kto pomaga zmieniać świat na lepsze. Nie chce zawracać sobie głowy tym, z kim spotyka się Brad, i nie chce, aby ktokolwiek przejmował się tym, z kim ona się spotyka. Są ważniejsze sprawy, które ma na głowie.

Jesteście zaskoczeni jej postawą?


Angelina Jolie wyszła do restauracji. Miała na twarzy maseczkę

Angelina Jolie wyszła do restauracji. Miała na twarzy maseczkę

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×