Prowadzący „DDTVN” poruszyli intymny temat, a gość nie krył zażenowania. Nie życzył sobie łączenia go z takimi sprawami

Dzień Dobry TVN. Wpadka w śniadaniówce

Dzień Dobry TVN. Wpadka w śniadaniówce

Dzień Dobry TVN. Anna Kalczyńska zaprosiła do studia artystę. Gość był zażenowany tym, o czym z nim rozmawiano. Ale wtopa...

Dzień Dobry TVN to poranny magazyn, emitowany na antenie TVN od 2005 roku. Przez śniadaniówkę przewinęła się cała plejada zdolnych i rozpoznawalnych dziennikarzy. Aktualnie w redakcji pracuje rekordowa liczba duetów prowadzących: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek. W przeszłości na antenie mogliśmy też oglądać np. Kingę Rusin. Magdę Mołek, Piotra Kraśkę, Marcina Mellera i Jarosława Kuźniara.

Dzisiejsze wydanie show poprowadziła Anna i Andrzej. Duet jest lubiany przez większość telewidzów. Doceniają oni jego poczucie humoru, celność zadawanych pytań. Niestety, również i tej pary nie omijają wpadki. 2 lutego przekonaliśmy się o tym na własne oczy.

Dzień Dobry TVN. Wpadka w śniadaniówce

W czwartek w śniadaniówce wyemitowano reportaż autorstwa Vito Casettiego. Omawiano w nim problem drastycznie rosnących opłat za korzystanie z toalet publicznych. Do rozmowy na ten temat redakcja zaprosiła… komika Wojciecha Fiedorczuka. Mężczyzna nie krył zaskoczenia. Jak sam zauważył, nie spodziewał się, że zaproszono go po to, aby rozmawiać z nim na ten temat.

To znaczy, ja trochę źle zrozumiałem, po co jestem zaproszony. Myślałem, że chodzi o kwestie artystyczne, bo ja i w teatrze występuję, i też na scenie, a tutaj mówimy o takich rzeczach. Ja rozumiem, ale żeby od razu mnie łączyć z takimi sprawami i wzywać po to? Przykro mi delikatnie, że akurat… ale mogę mówić, mogę mówić – mówił wyraźnie zażenowany.

Kalczyńska, słysząc te słowa, jakoś próbowała wybrnąć:

„Nic, co ludzkie, nie jest nam obce”. Nie znasz tego powiedzenia? – odpowiedziała Wojciechowi.

Fiedorczuk zachował się tak jak na prawdziwego artystę przystało i zaczął improwizować, w niezwykle humorystyczny sposób.

Chodzimy, lubimy nawet… Żona z dziećmi ganiają czasem do toalety i to się sprawdza. (…) Zrezygnowaliśmy przez inflację z restauracji i chodzimy raczej do toalet, bo jest taniej troszeczkę – żartował.

Też uważacie, że tym razem ekipa śniadaniówki „trochę” źle dobrała rozmówcę do tego tematu?


Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik

Artysta nie krył zażenowania w DDTVN

Artysta nie krył zażenowania w DDTVN

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×