Joanna Krupa zostawiła córkę z mężem. Douglas Nunes pochwalił się, co robią. Zdjęcie Ashy na traktorze podbija serca fanów

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Joanna Krupa w Polsce kręci 10. sezon Top Mdel, a jej córką zajmuje się Douglas Nunes. Świetnie się razem bawią. Zdjęcie Ashy na traktorze podbija serca internautów.

Joanna Krupa wraz z Douglasem Nunesem w 2019 roku powitali na świecie córeczkę, Ashę. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, dbają o to, żeby miała jak najlepsze warunki do rozwoju, a jej szczęście i komfort stały się dla nich priorytetem. Malutka szturmem wdarła się także na social media rodziców. To tam możemy podglądać, jak rośnie i dostarcza najbliższym wiele radości. Jest też ulubienicą internautów, którzy czekają na każde zdjęcie czy wideo z córeczką modelki.

Obecnie Krupa przebywa w Polsce i kręci kolejny sezon Top Model. Asha nie przyleciała z mamą, ale została w USA pod czułą opieką taty. Dla Douglasa to nie pierwszy raz, kiedy przejmuje pieczę nad córką. Najnowszy post pokazuje, jak świetnie się razem bawią.

Zobacz także: Krupa wskoczyła na plan w króciutkiej mini. Kto w tym czasie zajmuje się Ashą?

Douglas Nunes i Asha na traktorze

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes wspaniale odnaleźli się w roli rodziców. Idealnie uzupełniają się w opiece nad córką, dzięki czemu żadne z nich nie zrezygnowało z kariery. Otwarcie mówią też, że marzą o powiększeniu rodziny.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Póki co jednak modelka przyleciała do Polski i kręci Top Model 10. Asha została pod czułą opieką taty i jak zwykle się nie nudzą. Nunes pokazał na Instagramie, że znaleźli nowy park, w którym jego córeczka świetnie się bawi. Zdjęcie, które zrobił jej na zabawkowym traktorze, podbiło serca internautów:

  • Hej, mały szalony kierowco – napisał Dawid Woliński.
  • Ale świetna zabawa!
  • Jak ona szybko rośnie.
  • Słodko!

Asha rośnie na naszych oczach i jest coraz słodsza. Tata idealnie zadbał, żeby nie brakowało jej mamy, która pracuje w Polsce.


Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×