Stylista, Dorota Wróblewska postanowiła skomentować stylizacje, maniery i zachowanie Pań. Pochwaliła je za nienaganny styl i gust.
Agata i Kinga Duda to wizerunkowy "filar" naszego Prezydenta. Obie Panie podczas ceremonii miały odpowiednie stylizacje. Nic dodać, nic ująć. Jednak ubranie to nie wszystko. Ważnym elementem są dyplomatyczne maniery, które należy poznać. Dużo pracy i efekty są widoczne. W tym przypadku wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Brawo nie tylko dla Pań, ale i osób, które zajmują się wizerunkiem Pierwszej Damy - napisała.
A Wy jak oceniacie stylizacje najważniejszych kobiet w życiu Prezydenta?