Dorota Wellman ODMÓWIŁA wywiadu z Agatą Dudą. Mołek dowiedziała się dlaczego. Mocne słowa

Dorota Wellman, Magda Mołek, Agata Duda

Dorota Wellman, Magda Mołek, Agata Duda

Dorota Wellman oceniła działalność Agaty Dudy. Była przy tym bardzo krytyczna. Jak pierwsza dama zareaguje na uwagi dziennikarki?

Dorota Wellman ukończyła studia na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarki zaczęła od radia. Radiosłuchacze mogli ją usłyszeć na falach m.in. Radia „Solidarność”, Radia Eska, Radia Zet, TOK FM. W latach 2002-2007 współprowadziła Pytanie na śniadanie w TVP2 w duecie z Marcinem Prokopem. Później para została też przeniesiona do innych programów. Obecnie, od 2007 roku, możemy ich oglądać w Dzień Dobry TVN.

Dorota próbowała też sił na wielkim ekranie. W filmie Wałęsa. Człowiek z nadziei zagrała Henrykę Krzywonos – jedną z liderek ruchu strajkowego. Popularność Doroty zapewniła jej pozycję jednej z najbardziej szanowanych kobiet show-biznesu. Często jest zapraszana do różnych programów, gdzie komentuje bieżące sprawy społeczne. Ostatnio pojawiła się w podcaście Magdy Mołek.

Dziś W MOIM STYLU Dorota Wellman – dziennikarka, prowadząca Dzień Dobry TVN. Czy zawsze udaje jej się być przyzwoitym człowiekiem? Co robi, żeby podobać się innym? Dlaczego jej zdaniem cierpienie nie uszlachetnia? O co zapytałaby Pierwszą Damę? Dlaczego nie korzysta z mediów społecznościowych? Czego uczy ją jej syn, Kuba? O czym rozmawia na spotkaniach z kobietami? Czy telewizja się kończy? I dlaczego tak ostro zareagowała na emocjonalny wpis Edyty Herbuś? – Mołek zareklamowała swój podcast.

Dorota Wellman odmówiła wywiadu z Agatą Dudą. Dlaczego?

Magda Mołek poruszyła z Dorotą wiele tematów. Nie obyło się bez polityki. Zapytała ją o to, jakie pytanie zadałaby Agacie Dudzie, gdyby miała szansę na przeprowadzenie z nią wywiadu. Dorota odpowiedziała bez ogródek – „żadne”. Jak to uzasadniła? Zrobiła to w dość obszerny sposób:


Dorota Wellman

Dorota Wellman

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu

Dorota Wellman w 2015 roku

Dorota Wellman w 2015 roku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jakie to smutne. Ile tu hejtu… Obraz naszego społeczeństwa jest żałosny. Tego się nie da odzobaczyć. Przykro mi 😟

 • Mela pisze:

  Przyszło mi ŻYĆ w kraju bez autorytetów, gdzie przypadkowi ludzie rządzą na oślep, gdzie prezydentem jest przypadkowy ktoś bez umiejętności bycia nim,gdzie muszę się wstydzić za tę dziwną parę „prezydencką” . Wiem za to kim jest Dorota Welman i szanuję ją za to kim jest,za jej kręgosłup moralny za szacunek do drugiego człowieka. Za bycie przyzwoitym zawsze.

 • Alex pisze:

  Ja też nie miałabym nic o co można zapytać. Tak samo jak Dorota

 • Olka pisze:

  Pani Doroto pozdrawiam, miło słyszeć kobietę, której priorytety koncentrują się na tym co mówi i ROBI, a nie na tym co nosi.

 • GośćAnjaZ pisze:

  WELLMANN najwieksza gwiazda prywatnej telewizji. Zawsze trafia w PUNKT. Krotko i zwiezle. Cudowna kobieta, malo mowi, duzo robi.

 • Gość pisze:

  Wellman pustak

 • Gość pisze:

  Idź Wellman na ustawkę z Komorowską to ci doradzi pracę za granicą. A odmówić to można komuś, kto cię zaprosił. A kto ciebie tefałenowski prostaku zaprosił?

 • Gość pisze:

  Taki l4ve nie ma lekko jak mawiał hevi albo godnosc albo hajs a źyć trzeba nawet piorąc hajs w łazience kryzys wieku średniego juź dawno minął widok przeraźonego 20latka na widok siwego 30latka bezcenne po tym poznaje kak..wców wybrani mają czarne do smierci i to tyle

 • Edward pisze:

  Swiete slowa Pani Doroty!
  ale wlasciwie po co sie angazowac- co to jest zle w palacu?

  • Gość pisze:

   Ciekawe ile dostała od tvn żeby tak powiedzieć. Niech popatrzy na siebie jak wygląda.

 • Gość pisze:

  Pani welmann powinna zrobic wywiad z bidenem …napewno bylby ciekawy…ale na live….ona taka wyszczekana…on taki skapy w slowach…

 • Gość pisze:

  Wellman to ma takie predyspozycje na zostanie prezydentową ja Lempart do zajścia w ciążę i aborcji.

  • Gość pisze:

   Ale żeby zostać prezydentową, to mąż Wellman musiałby najpierw kandydować na urząd i wygrać. Argumenty do dudy.

 • Gość pisze:

  Dwie „damy” Komorowska i Wellman. Ludzie o czym Wy piszecie. Trochę samokrytycyzmu, a nie tylko chamska przebojowość. Damy, Damy tony tłuszczu do bigosu pichconego przez Bronka. Żenada, a co Ona takiego zdziałała, że proponowała pomoc Dudowej?

  • Gość pisze:

   Fakt, damą jest jejmość Kempa, Pawłowicz czy Lichocka. Takie trzy gracje.

 • Gość pisze:

  A ta obleśna dorota za kogo się uważa?

  • Gość pisze:

   A Ty jesteś idealna ,spójrz najpierw na siebie ,apotem oceniaj innych ,nie każdy może mieć figurę modelki.

 • Gość pisze:

  Szanuję panią Dorotę jest wspaniała dziennikarka i nie jest ważne jak wygląda ( moim zdaniem super ) Pani Agata również jest elegancka i mądra kobieta tak łatwo nam oceniać poniżać tak naprawdę nie znając i nic nie wiedząc o osobie która oceniamy .