„Szlag mnie jasny trafia”. Dorota Wellman udzieliła wywiadu magazynowi LGBT i nie powstrzymała emocji. Zdradziła, co dzieje się w TVN

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu LGBT. Opowiedziała o swoim podejściu do społeczności i o tym, co dzieje się za kulisami TVN. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej znanych twarzy telewizji. Gwiazda sporą popularność zyskała, gdy pojawiła się na antenie TVP. Tam razem z Marcinem Prokopem prowadziła Pytanie na śniadanie. Byli jednym z ulubionych duetów na antenie, a w pewnym momencie obydwoje zdecydowali się przenieść do TVN.

Tam pojawili się w konkurencyjnym progamie Dzień Dobry TVN, gdzie pracują już od kilkunastu lat. Widzowie nie wyobrażają już sobie, chyba że mogłoby ich zabraknąć w śniadaniówce. Dorota kilka razy w miesiącu pojawia się w porannym formacie, ale niedługo poprowadzi kolejny program, na który już zaprasza widzów.

Jest ona także jedną z nielicznych gwiazd, które trzymają się z dala od social mediów. Dorota nie ma konta na Instagramie, ale na szczęście dla fanów udziela wywiadów, w których mówi nie tylko o pracy, ale też życiu prywatnym.

Dorota Wellmam o społeczności LGBT

Dorota jest jedną z prezenterek TVN, która cieszy się największą sympatią widzów. Dają oni temu wyraz w komentarzach, które pojawiają się w sieci po każdej emisji odcinka z udziałem gwiazdy. Fani uwielbiają ją za dystans do świata, poczucie humoru i profesjonalizm. Po nowym wywiadzie wiadomo także, że jest bardzo otwarta i tolerancyjna. Rozmowa z gwiazdą DDTVN ukazała się w magazynie Replika, który jest poświęcony społeczności LGBT.

Prowadząca poranny program przyznała, że nie rozumie postawy rodziców, którzy za odmienną orientację każą swoje dzieci. Przypomnijmy, że ona sama również jest mamą 30-letniego już Jakuba.

Żaden prawdziwy rodzic, kochający swoje dziecko, nie odrzuca go z powodu orientacji seksualnej. Nie potrafię tego zrozumieć. W pracy spotykam się z historiami, które uświadomiły mi, jak niektórzy rodzice traktują swoje dzieci LGBT+: wyrzucają je z domu, biją, upokarzają, pozbawiają ludzkiej godności. Własne dziecko! – mówiła w wywiadzie dla Repliki.

Gwiazda przyznała, że w pracy wiele osób z TVN dziękowało jej za wywiady z osobami ze społeczności LGBT. Wyjawiła też, jaka różnorodność panuje wśród pracowników stacji.

Po wywiadach z osobami LGBT+ wiele osób z pracy osobiście mi za to podziękowało, ujawniając, że też należą do społeczności. W TVN-ie mamy ogromną różnorodność. Mamy kobiety i mężczyzn w różnym wieku, różnych wyznań, różnych poglądów politycznych, różnych orientacji seksualnych, osoby z niepełnosprawnościami, ludzi z różnych krajów.

Prezenterka przyznała również, że uwielbia tę różnorodność i jest wdzięczna za to, że świat i jej praca tak wyglądają.

Różnorodność jest teraz podstawą każdej nowoczesnej firmy i stanowi ogromną wartość. Ludzie o tym zapominają, ciągle chcą, żebyśmy wszyscy byli tacy sami. Jak myślę „tacy sami”, to mnie szlag jasny trafia. Nigdy nie będziemy tacy sami i chwała Najwyższemu, że nas zrobił różnymi – dodała gwiazda.

Dziennikarka jest niezwykle otwartą osobą, a w dalszej części wywiadu wyznała też, że wśród jej bliskich przyjaciół znajduje się homoseksualna para, które jest jej bliska jak rodzina.


Dorota Wellman

Dorota Wellman

Marcin Prokop Dorota Wellman

Marcin Prokop Dorota Wellman

Dorota Wellman. Konferencja prasowa filmu „Akademia Pana Kleksa”

Dorota Wellman. Konferencja prasowa filmu „Akademia Pana Kleksa”

Komentarze

 • Bacha pisze:

  Abc dostał pewnie urodę ale natura zapomniała o rozumie

 • Gość pisze:

  Masz tę sukienkę z filozoficzną sentencją

 • Gość pisze:

  Rodzice, którzy nie akceptują swoich dzieci, nigdy nie powinni nimi zostawać. Dotyczy to różnych sytuacji i różnych ludzi. Ojciec mojego znajomego wykluczył go z orbity swoich zainteresowań, kiedy ten zdecydował się pójść do seminarium. Mój znajomy ze swoją mamą kontaktuje się w tajemnicy. Moją uczennicę chłopak zostawił, kiedy okazało się, że dziecko urodzi się niepełnosprawne. Podobno przerosło to jego możliwości. Tylu mądrych, skomplikowanych rzeczy musimy nauczyć się, by wykonywać naszą pracę. Szkoda, że nie uczy się nas prawdziwego rodzicielstwa, tego które akceptuje każde dziecko bez względu na to kim ono jest. Dla mądrych rodziców nie ma znaczenia czy dziecko jest hetero czy homoseksualne, ma dwie równe nóżki czy jedna z nich jest krótsza, czy w przyszłości zostanie profesorem czy magazynierem. Mądrzy rodzice akceptują.

  • Maria pisze:

   Tolerujmy również i takich rodziców p. Doroto, bo to jest ta różnorodność którą pani tak promuje. A może tylko wybiórczo, wg. uznania ta różnorodność, taka która nam pasuje?

 • Gość pisze:

  Dorota wyluzuj !

 • Gość pisze:

  W TVN są gościnie

 • Gość toja pisze:

  Skoro sa osoby LGBT to widac tak miało być. Mnie nie przeszkadzają dopóki zbytnio sie nie afiszują na ulicach. Pocalunki i przytulasy w miejscach publicznych oraz wywalanie jęzorów i obsceniczne ruchy na Paradach sa zupełnie nie na miejscu.

  • Gość pisze:

   Gość toja, siedź w domu i nie afiszuj się swoją „mądrością inaczej”.

  • Gość pisze:

   Popieram cię. Prawdziwi z LGBT nie potrzebują afiszowania się i nie chodzą na parady. Zyją własnym życiem, swoim szczęściem…

  • Gość pisze:

   Zgadzam się Aaaa

 • Gość pisze:

  Madra kobieta, brawo

 • Abc pisze:

  Dzięki Bogu, że nie jesteśmy tacy sami!!!! W życiu nie chciałabym być jak ona!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×