Widzowie zapowiadają bojkot „DDTVN”. Powodem Dorota Wellman. Stacja wydała oświadczenie

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman to jedna z ulubionych prowadzących Dzień Dobry TVN. Wczoraj nie pojawiła się ona spotkaniu prasowym śniadaniówki. Widzowie już mówią o bojkocie stacji!

Dzień Dobry TVN to program, który na stałe wpisał się do ramówki stacji i jest jedną z najchętniej wybieranych przez widzów propozycją. Śniadaniówka cieszy się sporą oglądalnością, ale nie można się dziwić, ponieważ każdy znajdzie tam temat dla siebie. Codziennie bowiem pojawiają się nowe odcinki pełne wiadomości ze świata i kraju, ciekawostek, czy wizyt ekspertów i gwiazd.

Nie da się ukryć, że widzów przed ekrany przyciągają również prowadzący, którzy o poranku starają się wprawić odbiorców w dobry nastrój. W porannym formacie w roli gospodarzy pojawia się sześć par: : Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-StarakMarcin Prokop i Dorota WellmanPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, a także Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

Wczoraj spotkali się oni podczas konferencji prasowej programu. Zabrakło jednak Doroty Wellman, co mocno zaniepokoiło fanów. Co się stało?

Dorota Wellman nieobecna na spotkaniu prasowym DDTVN. Stacja wydała oświadczenie

Prowadzący poranny program stawili się wczoraj na spotkaniu prasowym. Chętnie pozowali na ściance do kolejnych zdjęć, ale gdy wspólny kadr trafił do sieci. Jedna rzecz mocno zaniepokoiła internautów.

Fani mocno zaniepokoili się nieobecnością Doroty Wellman co natychmiast dało się zauważyć w sekcji komentarzy.

 • A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu! Oczywiście mam na myśli panią Dorotę.
 • Brakuje Pani Doroty!!!
 • Wszystko pieknie ładnie. Tylko gdzie jest Dorotka ja się pytam!
 • A gdzie Pani Dorotka?
 • Jak Dorota nie wróci, opuszczam TVN!

To tylko mała część wpisów, w których zaniepokojeni internauci dopytują o nieobecność Doroty. Komentarz w sprawie Doroty zamieścił portal teleshow.wp.pl. Wiadomo, że akurat w tym czasie była ona zajęta innymi obowiązkami służbowymi.

Nie mogła się stawić na konferencji z powodów zawodowych. Aktualnie nagrywa program w Krakowie – przekazał portal.

Warto też dodać, że dziennikarze obecni na konferencji już wcześniej dowiedzieli się o tym, że Dorota nie pojawi się na spotkaniu. Fani zatem nie muszą się obawiać tego, że ich ulubienica zniknie z porannego programu.


Dzień Dobry TVN prowadzący

Dzień Dobry TVN prowadzący

Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman starła się z Olą Szwed

Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman starła się z Olą Szwed

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Komentarze

 • Gość pisze:

  Slyszalem że odgrywa ważną rolę u boku Szewczyka Dratewki i Smoka Wawelski ego.

  • Gość pisze:

   Wolę słuchać i oglądać TVN gdy prowadzi programDortaWellman.Rozenkowa niech spada. Kto ha tak promuje stary Rozenek nadety pisior to załatwił pindzie córce nie gramotnej w dziedzinie dziennikarskiejrobote.Dosc mam LANSU GLUPIEJ acz CWANEJ idiotki przasnej Rozenkowej.Ani jasluchachac ani oglądać. Przez plastik fantastik Rozenkowa nie oglądam TVN. Jeżeli Rozenkowa tam będzie dopa kręcić nue będę oglądać TVN ani na Was głosować.Nie cierpię widoku i braku wiadomości żałosnejbaby Rozenkowej. Rację ma Miszczak ze jej nie zatrudniał.Won z nią z TVN.

 • Boski Edward pisze:

  Największą gwiazda ddtv odgrywa w Krk kluczową rolę, partneruje jej Smok Wawelski i Szewczyk Dratewka.

 • Bożena pisze:

  Dorota musi być w duecie

 • Gość pisze:

  Bo jkot za majdanową i chajzera, to wiadomo i Dorotę jeśli ją wymiksują. W sumie przez tych pierwszych odzwyczajam się od tv nu (poza 24) bo mają widzów, wiadomo gdzie..

  • Gość pisze:

   Majdanowa to osoba nie medialna, nie da się jej słuchać, wyłączam tvn w jejdyżury

  • Gość pisze:

   Majdanowa plastykowa Goska powinna być wyrzucona z TVN za brak kompetencji i przasnosc w zachowaniu prymitywizm oraz brak wiedzy.Won z Rozenkowa z TVN. Przez nią nie oglądam TVN.

 • Gość pisze:

  Bojkot za majdanową i chajzera, to wiadomo i Dorotę jeśli ją wymiksują. W sumie przez tych pierwszych odzwyczajam się od tv nu (poza 24) bo mają widzów, wiadomo gdzie..

  • Gość Rambo pisze:

   Rozenek zdejmijcie ,psuje cały program ,jak ona jest nie oglądam tvn,przełączam na tvp,resztę prowadzących pozdrawiam i oglądam;)))

  • Gość pisze:

   Ja już nie oglądam TVN gdy widzę tam Rozenkowa. Ani ja sluchac ani oglądać.

 • Gość pisze:

  Najjaśniejsze słoneczko 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  No nareszcie może teraz zacznę oglądać tvn

 • Gość pisze:

  Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.słońce peru

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×