Dorota Szelągowska w nowym domu nie będzie mieszkać sama. Pokazała swoją nową miłość

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niedawno poinformowała, że wprowadza się do nowego mieszkania. Teraz wyjawiła, że oprócz dzieci zamieszka z nią ktoś jeszcze. Pokazała nowego lokatora. Jest uroczy. 

Dorota Szelągowska studiowała dziennikarstwo i stosowane nauki społeczne. Ostatecznie oba kierunki porzuciła na rzecz kursu projektowania wnętrz. Mimo to udało jej się połączyć wszystkie swoje pasje. Na początku kariery pisała felietony do magazynów Pani, Olivia czy Malemen. Wkrótce zaczęła prowadzić programy w Telewizji Polskiej. Drzemiący w niej potencjał dostrzegła stacja TVN, która złożyła jej propozycję nie do odrzucenia.

Od momentu, gdy na wizji pojawiły się pierwsze programy wnętrzarskie z jej udziałem zyskała ogromne grono fanów. Ci z zaciekawieniem śledzą kolejne formaty z jej udziałem, w których pokazuje, jak zazwyczaj niedużym kosztem odmienić domy i mieszkania. Mogliśmy ją zobaczyć w takich formatach jak: Dorota Was urządzi, Polowanie na kuchnie, Weekendowe metamorfozy Doroty czy Totalne remonty Szelągowskiej.

W tym czasie prowadziła też życie prywatne, które obfitowało w różne zwroty akcji. Ma za sobą już trzy nieudane małżeństwa. W 2001 roku urodziła Antoniego, którego ojcem jest Paweł Hartlieb. Związek nie przetrwał próby czasu. Następnie jej serce skradł Adam Sztaba, z którym wzięła ślub. Po rozwodzie związała się z Michałem Wawrą, a jej trzeci mąż jest ojcem córeczki Wandy. Również z nim nie zaznała szczęści i doszło do rozwodu.

Dorota Szelągowska chce przygarnąć psa

Dorota ma świetny kontakt ze swoimi fanami i pokazuje w sieci, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio przeszła kolejną rewolucję i z pięknego apartamentu postanowiła przeprowadzić się do przytulnego mieszkania. Okazuje się, że być może będzie miała kolejnego lokatora. W social mediach pokazała, że na ulicy znalazła przestraszonego pieska, który tak bardzo ją rozczulił, że chciałaby zabrać go do domu.

Istnieje prawdopodobieństwo, że wrócę stąd z psem. Miłość od pierwszego wejrzenia. Jest zakapiorem – powsinogą o prześmiesznej twarzy. Tak, twarzy. I jest lękliwy, ale wygrywa chęć pieszczot. Jeśli zdecyduje się porzucić takie życie dam wam znać – napisała Dorota pozująca ze znalezionym czworonogiem.

Myślicie, że Dorocie uda się omówić psiaka na tyle, aby zabrać go do domu? Ich wspólne zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Dorota Szelągowska o trzecim rozwodzie

Dorota Szelągowska udzieliła nam wywiady, w którym mówiła o trzecim rozwodzie. Specjalistka od dekoracji wnętrz przyznała wówczas, że nie ma zamiaru roztrząsać tego w mediach, ponieważ ma z kim omówić ten temat prywatnie.

Nie rozumiem bardzo wielu ludzi, którzy szukają zrozumienia u swoich fanów lub w jakiś innych miejscach. Ja myślę, że mogę świadczyć o sobie: tym, jaka jestem i tym, co robię, i to się staram robić każdego dnia. Natomiast starałam się nigdy nie mówić rzeczy, które są prywatne, które ocierają się o intymność. A to też dlatego, że ja mam z kim o tym rozmawiać. I to jest bardzo fajne. Nie jestem psychologiem. Ja remontuję, mogę poopowiadać o remontach.


Dorota Szelągowska znalazła pieska

Dorota Szelągowska znalazła pieska

Dorota Szelągowska znalazła pieska

Dorota Szelągowska znalazła pieska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×