Dorota Szelągowska pokazała całe mieszkanie. Mikro sypialnia, ogromna kuchnia i łazienka, którą goście będą omijać

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest po przeprowadzce, a teraz pokazuje fanom, jak urządziła się w nowym miejscu. Wybrała zupełnie inny styl. To nie wygląda jak wnętrza z katalogu. 

Dorota Szelągowska swoją pracę przed kamerami zaczynała w Telewizji Polskiej. Była jedną z prowadzących Rower Błażeja. Potem dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. Na rozpoznawalność musiała trochę poczekać. Tę zyskała w 2014 roku, gdy przeniosła się do TVN-u i zaczęła prowadzić programy o tematyce wnętrzarskiej.

Szelągowska od tego momentu utrzymuje się na fali popularności. Jej programy biją rekordy oglądalności, co oczywiście przekłada się na zainteresowanie fanów. Dorota oprócz tego, że nieustannie pojawia się na ekranie, to z zaangażowaniem prowadzi profil w social mediach, na którym upublicznia nie tylko kulisy pracy, ale ogrom ciekawostek z życia prywatnego.

Całkiem niedawno wyznała, że czeka ją kolejna przeprowadzka, ponieważ w poprzednim mieszkaniu nie czuła się najlepiej. Postanowiła przenieść się w nieco bardziej klimatyczne wnętrza, którymi oczywiście pochwaliła się w sieci.

Dorota Szelągowska pokazała wnętrza nowego mieszkania

Dorota po przeprowadzce nie trzymała swoich obserwatorów długo w niepewności. Natychmiast zaczęła pokazywać wnętrza nowego lokum. Znacznie różni się ono od tego, jak mieszkała wcześniej. Do tej pory pokazywała mieszkanie pełne jasnych kolorów i cukierkowych gadżetów. Teraz postawiła na klasykę w najlepszym wydaniu, co dostrzegli oczywiście internauci.

Najpierw do sieci trafiło zdjęcie salonu, w którym króluje drewno i minimalizm. Jasne sofy idealnie współgrają z ciemnymi meblami. Główne miejsce zajmuje spoty kredens wypełniony książkami, który robi spore wrażenia.

Teraz Dorota odsłoniła kolejne zakamarki swoich czterech kątów. Pochwaliła się bardzo minimalistyczną sypialnią. Ma ona powierzchnie zaledwie 6 metrów kwadratowych i mieści się tam jedyni spore łóżko. Z pomieszczenia ma widok prosto na łazienkę rządzoną w jasnych kolorach. Uwagę zwracają piękne drewniane drzwi. Warto zauważyć, że w łazience dekoratorki drzwi są całkowicie przeszklone, co może powodować pewien dyskomfort, zwłaszcza wśród odwiedzających ją gości.

Dorota ujawniła też, jak teraz wygląda jej kuchnia. Wcześniej miała ogromne pole do popisu. W poprzednim mieszkaniu zaopatrzyła się w nowoczesne designerskie meble i dodatki. Teraz postawiła na zupełnie inny styl, który współgra z resztą pomieszczeń.

Najulubieńszy mebel w kuchni. To chyba moje pierwsze mieszkanie z osobną kuchnią. Może to jakaś tęsknota za dzieciństwem, bo moja mama nigdy nie uznawała żadnych aneksów. Kto to widział! Więc mam teraz nawet nie kuchnię, ale kuchnisko – z 15 m2. Za to sypialnia ma może 6. Ale warto było.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Publikujemy tam również fotografie poprzedniego mieszkania Doroty, żebyście mogli porównać obecne wnętrza do tego, jak mieszkała wcześniej.


Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×