Szukaj

Rozwód Doroty Szelągowskiej. Przed gwiazdą najtrudniejszy etap. Gazeta pisze o przykrych chwilach

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska rozwodzi się z mężem — donosi jeden z tygodników. Czy dekoratorka już złożyła pozew rozwodowy? Jak radzi sobie z rozstaniem?

Dorota Szelągowska walczy z COVID-19. Koronawirus nie dopadł jej jednak w podróży, a we własnym domu, o czym dekoratorka wnętrz poinformowała na Instagramie. Dodała krótki wpis, w którym przekazała, że wynik testu okazał się pozytywny:

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu.

Gwiazda TVN-u spędza kwarantannę w domu, gdzie towarzyszy jej córka, Wanda. Chociaż mnóstwo fanów trzyma kciuki, by Szelągowska jak najszybciej wróciła do zdrowia, wiadomo, że jej izolacja została przedłużona.

Dorota Szelągowska: rozwód. Na jakim jest etapie?

Niedawno media donosiły, że Dorota Szelągowska rozstała się ze swoim mężem, Michałem. Chociaż wydawałoby się, że tworzą idealny duet, małżonkowie podjęli decyzję o zakończeniu związku, o czym donosiliśmy tutaj. Dekoratorka wnętrz złożyła już papiery rozwodowe. Jak informuje Rewia, czeka na nią wiele przykrych chwil:

Pani Dorota złożyła już papiery rozwodowe. Czeka ją batalia w sądzie i na pewno wiele przykrych chwil. Ale wszystko to może zdoła osłodzić pasja — czytamy w tygodniku.

Chociaż przed gwiazdą najtrudniejszy etap rozstania, jej znajomi są przekonani, że dobrze sobie z nim poradzi. Dodają, że Dorota znalazła sobie zajęcie, które pozwala jej stać się szczęśliwą:

Gdy projektuje, dobiera kolory i materiały, jest szczęśliwa. Wtedy zapomina o całym świecie — ujawnia osoba z otoczenia Szelągowskiej.

Kiedy odbędzie się pierwsza sprawa rozwodowa? Dorota Szelągowska nie zdecydowała się jeszcze wypowiedzieć na ten temat. Nie zanosi się, by wkrótce coś zmieniło się w tej kwestii. Dekoratorka w jednym z wywiadów przyznała tylko, że o swoim życiu prywatnym będzie informować bliskich, nie media:

Mam 40 lat i udało mi się stworzyć wokół siebie zaufane grono przyjaciół. Moja rodzina też jest cudowna. W konsekwencji mam z kim rozmawiać o rzeczach prywatnych i intymnych. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby rozmawiać o nich z obcymi ludźmi – dodała.

Trzeba przyznać, że to bardzo dyplomatyczna wypowiedź.


Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska na planie programu

Dorota Szelągowska na planie programu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×