Dorota Szelągowska pokazała CAŁY DOM w TVN-ie. Oszalejecie z zachwytu! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dorota Szelągowska pokazała cały dom

Dorota Szelągowska pokazała cały dom

Dorota Szelągowska zaprosiła ekipę DDTVN do swojego mieszkania. Odwiedziła ją Agnieszka Jastrzębska i panie razem pozwiedzały dom dekoratorki wnętrz. Zobaczcie, jakie cudowne wnętrza.

Dorota Szelągowska zafundowała sobie całkowitą metamorfozę mieszkania. Gwiazda TVN-u w czasie wakacji zdecydowała się zrobić totalną rewolucję we wszystkich pomieszczeniach. Efekty swojej pracy pokazała w DDTVN. Zobaczcie, co o wnętrzach opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej.

Zobacz: Dorota Szelągowska na 18-stkę syna zrobiła rewolucję w jego pokoju! O takich wnętrzach marzy każdy młody mężczyzna

Dorota Szelągowska – jak wygląda jej mieszkanie po całkowitym remoncie?

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła Dorotę Szelągowską w jej wyremontowanym  mieszkaniu. Jak przyznała sama prezenterka, chroni ona swoje życie prywatne, jednak nie ma problemu z pokazywaniem urządzonych przez siebie wnętrz, bo to jej praca i pasja. Jest to pewnego rodzaju wizytówka. Jak mieszka?

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała pracownię. Wnętrza ociekają luksusem. Tak pięknej łazienki jeszcze nie widzieliście

Już od samego wejścia mieszkanie zachwyca. Szeroki korytarz, w którym znajdują się odrestaurowane, różowe fotele kinowe i szafa z dużym lustrem. Piękne połączenie kolorów.

Zaskakującym wnętrzem jest granatowa kuchnia. Jej zdjęcie wywołało jakiś czas temu na Instagramie spore kontrowersje, ale w połączeniu ze złotymi dodatkami, prezentuje się zjawiskowo.

Miałam na początku taką myśl, jak to będzie z granatowymi szafkami, bo ja jestem rzeczywiście gotująca. To nie jest tak, że ta kuchnia jest ozdobą – powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej, ale potem dodała, że nie widać śladów użytkowania dzięki ozdobnym gałkom.

Dorota zadbała o każdy szczegół w swoim mieszkaniu. W jadalni znajduje się duży drewniany stół, z toczonymi, popękanymi nogami, który, jak wyznała, bardzo lubi, szczególnie, że stoją wokół niego różne krzesła.

Jak zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, mimo że jej mieszanie jest już urządzone, ciągle przechodzi zmiany. W salonie w punkcie centralnym są duże, w pastelowych barwach kanapy i regał z książkami ułożonymi według kolorów.

Niemałe wrażenie robi także elegancka, złoto-zielona łazienka dziennikarki, o której już pisaliśmy tutaj oraz taras na dachu, na który wychodzi się bezpośrednio z sypialni.

W gabinecie Szelągowska ma piękny, turkusowy, przeszklony regał. Pokój córeczki standardowo w kolorze różowym, ale z wyjątkową, kwiatową tapetą na ścianie.

W sypialni Dorota ma wielkie łóżko i piękną garderobę, w której, jak wyznała, ma mniej więcej porządek. Z tego pokoju tez wychodzi się na przepiękny taras na dachu.

Całe mieszkanie robi niesamowite wrażenie.

Zobacz: Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!


Dorota Szelagowska - regał z książkami

Dorota Szelagowska - regał z książkami

Dorota Szelągowska - kinowe fotele w korytarzu

Dorota Szelągowska - kinowe fotele w korytarzu

Dorota Szelągowska - kuchnia

Dorota Szelągowska - kuchnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×