Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia nowej łazienki. Szczególnie miejsce ma mała Wandzia

Dorota Szelągowska pokazała cały dom

Dorota Szelągowska pokazała cały dom

Dorota Szelągowska pokazała łazienkę po metamorfozie, a internauci oszaleli na jej widok. Zachwytom nie ma końca. Tak mieszka gwiazda TVN-u i jej dzieci.

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej w ostatnim czasie przeszło niebywałą metamorfozę. Gwiazda TVN-u w trakcie wakacji zdecydowała się zrobić domową rewolucję we wszystkich pomieszczeniach. Efekty swojej pracy regularnie prezentuje na Instagramie. Pokazała już kuchnię, sypialnię, pokój syna, a teraz przyszła pora na łazienkę.

Zobacz: Dorota Szelągowska na 18-stkę syna zrobiła rewolucję w jego pokoju! O takich wnętrzach marzy każdy młody mężczyzna

Łazienka Doroty Szelągowskiej wygląda zjawiskowo. Co zwraca uwagę?

Dorota Szelągowska wybiła się na fali programu Domowe rewolucje. Fani cenią ją za profesjonalizm, kreatywność i niesamowite wyczucie trendów wnętrzarskich. Specjalistka od wykończeń tym razem zaprosiła internautów do swojej łazienki, która już na pierwszym zdjęciu robi piorunujące wrażenie. Widzimy tu zieloną ścianę, elegancką umywalkę, okrągłe lustra w złotych ramach i dbałość o najdrobniejsze detale.

Moja ukochana łazienka – napisała Dorota.

W łazience Szelągowskiej jest nie tylko pięknie, ale przede wszystkim praktycznie. Ulubienica widzów zadbała nawet o miejsce dla swoich dzieci. Dorota zdradziła, że jedna z dwóch ceramicznych umywalek jest użytkowana przez jej pociechy – 18-letniego syna Antoniego i 2-letnią córkę Wandzię, o której prezenterka niezwykle rzadko wspomina w swoich postach.

Podwójna umywalka równa się superkomfort, szczególnie w opcji poranków z dwójką dzieci – wyznała córka Katarzyny Grocholi.

View this post on Instagram

Moja ukochana łazienka ❤️ Podwójna umywalka równa się superkomfort, szczególnie w opcji poranków z dwójką dzieci???????? @technistonepolska #najpiękniejsza #łazienka #ever #zieleń #poranki #poranek #umywalka #podwójnaumywalka #razemraźniej #porankizdziećmi #technistone #bathroom #interiordesign #bathroomdesign #design #interior #bathroomdecor #home #homedecor #bath #architecture #tiles #house #green #wall #calm #morning #mornings

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Komentujący podziwiają dokonania specjalistki od aranżacji. Część dopytywała o szczegóły techniczne, inni zaś wystawili prowadzącej flagowy program HGTV miłą laurkę:

  • Ale piękna! Totalnie w moim stylu!
  • O mamo, jak cudownie.
  • Tak po królewsku! Ten kolor, żyrandol, wow – czytamy.

Po przejrzeniu wszystkich udostępnionych przez Dorotę zdjęć można śmiało stwierdzić, że całość wygląda imponująco, niemal jak z sesji dla prestiżowego amerykańskiego pisma Architectural Digest, w którym swoje luksusowe wille pokazują największe hollywoodzkie sławy, niedawno np. Jennifer Lopez.

Zobacz: Jay-Z wpadł w odwiedziny do J.Lo. Zobacz, jak mieszka gwiazda

Przypomnijmy, że nie jest to jedyna łazienka zaaranżowana przez Dorotę, która zrobiła furorę w sieci. Niedawno gwiazda pokazała swoją pracownię. Oprowadzając kamerę Dzień Dobry TVN po biurze, zaprezentowała mikro łazienkę z psychodeliczną tapetą. Pomieszczenie okazało się prawdziwym hitem. Przypomnijmy: Dorota Szelągowska pokazała pracownię. Wnętrza ociekają luksusem. Tak pięknej łazienki jeszcze nie widzieliście


Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×