Wszystkie związki Doroty Szelągowskiej były klapą. Gwiazda nie ma wątpliwości dlaczego. Taka szczerość zasługuje na uwagę

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich partnerach. Projektantka jest po kilku rozwodach. Jaki jest jej ideał mężczyzny?

Dorota Szelągowska urodziła się w 1980 roku w Libii. Wróciła z rodzicami do Polski, gdy miała roczek. W latach 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Początkowo pracowała w kultowej produkcji TVP1 Rower Błażeja. W kolejnych latach współpracowała ze stacją TVN przy programach, takich jak: Taniec z gwiazdami Dzień dobry TVN. Od 2014 roku prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej. Największy sukces przyniósł jej format pt. Totalne remonty Szelągowskiej. Oprócz tego prezenterka zajmuje się prowadzeniem własnego biura projektowego.

Celebrytka nie ukrywa życia prywatnego. Często udziela wywiadów, w których opowiada o swojej historii. Ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy na temat poprzednich związków.

Dorota Szelągowska szczerze o byłych partnerach. Dlaczego miała problem z byciem w związkach?

Dorota Szelągowska, co nie jest tajemnicą, trzykrotnie wychodziła za mąż, co każdorazowo kończyło się rozwodem – jej partnerami byli kolejno: Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Z Pawłem ma syna Antoniego. Z Michałem córkę Wandę. W rozmowie z Żurnalistą wyjawiła, dlaczego jej związki były klapą:

Nie jestem w stanie się wypowiadać na temat związków, ponieważ ja w ogóle nie umiem w związki (…) Bardzo lubię moje łóżko, moją garderobę i różne rzeczy, a jednocześnie to nie jest tak, że ja nie mam ludzi dookoła.

Nie oznacza to jednak, że ma pretensje do byłych partnerów. Jest zadowolona z ich doboru i jest im wdzięczna. Jak powiedziała:

Wszyscy mężczyźni, których spotkałam w życiu, byli naprawdę fajni. Każdy z nich miał coś bardzo fajnego w sobie i po każdym z nich zostało albo we mnie coś dobrego, albo jakieś fajne dziecko. Naprawdę mam bardzo dużą wdzięczność za te wszystkie związki, w których byłam.

Nie potrafiła przy tym wskazać swojego typu faceta. Wskazała tylko jedną cechę, która jest dla niej niezbędna. Jest to poczucie humoru:

Wydaje mi się, że to jakiś trudny temat. Oczywiście, mogę powiedzieć banały: pewność siebie, bla, bla, bla. Natomiast na pewno taką absolutną rzeczą, która jest dla mnie najważniejsza, jest poczucie humoru.

Jak widać, Dorota nie miała łatwego życia. Ostatnio opowiedziała też publicznie o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Przyznała się do miewania ataków paniki.

Ja sama miałam wiele lat temu nerwicę lękową i miesiącami nie wychodziłam z domu. Miałam non stop ataki paniki. Miałam psychiatrę, rodzinę i terapeutę za sobą, ale wiem, co to znaczy, kiedy jesteś bezsilny wobec siebie, kiedy nie możesz złapać nadziei – powiedziała w jednym z wywiadów.

Jej problemy były związane m.in. z tragicznym dzieciństwem. Dorota miała ojczyma pedofila. Przy innej okazji wyznała:

 Działy się bardzo złe rzeczy, ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Gdybym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego… – nie oddałabym tego za nic.

Cała rozmowa poniżej.


Dorota Szelągowska przed laty

Dorota Szelągowska przed laty

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×