Problemy z wagą Doroty Szelągowskiej. Niedawno schudła, a teraz? Ona niczego nie ukrywa przed fanami

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w relacji na Instagramie wprost z pociągu wyżaliła się na swoją wagę. Jej wywody podsumowała jej przyjaciółka Gosia Molska. Co powiedziała?

Dorota Szelągowska jest jedną z największych gwiazd TVN. Od lat prowadzi programy o aranżacji wnętrz i dorobiła się całej masy fanów, którzy interesują się także jej życiem osobistym.

Kilka miesięcy temu Szelągowska podjęła decyzję o tym, aby zrzucić nieco zbędnych kilogramów i zadbać o formę. Wzięła się za ćwiczenia pod okiem trenera personalnego i zmieniła dietę. Przyznała, że zdecydowanie nie jest typem sportowca, ale ostro wzięła się za siebie.

Kiedy zaczynasz ćwiczyć po to, żeby schudnąć, albo bo się nie lubisz, bo się nienawidzisz, bo się sobie nie podobasz, to mam wrażenie, że g**** z tego wychodzi. Natomiast w momencie, kiedy zaczynasz robić coś dla siebie, z miłości do siebie, z czułości dla siebie, to jest zupełnie inna sytuacja – mówiła o metamorfozie.

Efekt, który osiągnęła, jest widoczny gołym okiem, ale ona w najnowszej relacji narzeka na swoją wagę. Co powiedziała?

Dorota Szelągowska ubolewa nad swoją wagą

Dorota Szelągowska przyjaźni się z producentką programów kulinarnych Gosią Molską. Razem podróżują – niedawno zrobiły rajd po krajach Azji, a nawet stworzyły e-booka o kuchni wegetariańskiej.

Obecnie znowu są razem w podróży. Wybrały się do Wrocławia. Szelągowska dzieli się w sieci wydarzeniami ze wspólnej wyprawy.

Tak wyglądam jak Molska każe mi się wdzięczyć do zdjęcia na korytarzu hotelowym na przeciwko wind, a winda się otwiera i wychodzą z niej ludzie. I mają na twarzy to wszystko czego bym chciała żeby nie mieli. #nieumiembyćinfluenserką #możetoidobrze dzięki @gosia.molska.

W niedzielę Szelągowska nadawała w relacji na Instagramie z pociągu. Zdradziła, że zaledwie przed 30 minutami opuściły z Gosią restaurację, gdzie zamówiły tyle jedzenia, że nie zdołały go skonsumować, więc wzięły na wynos. Molska od razu zabrała się na jedzenie.

[…] I niesprawiedliwość polega na tym, że Molska jest ciągle głodna i ciągle żre, a ja nie. I ona jest szczupła, a ja gruba – żaliła się Dorota.

Jej przyjaciółka podsumowała krótko:

Głupia jesteś, a nie gruba – powiedziała zajadając ze smakiem kolejny kawałek sushi.

I co wy na to?


Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Dorota Szelągowska narzeka na swoją wagę

Komentarze

 • GośćFAN pisze:

  Olać wagę.Dla mnie może ważyć 200kg a i tak będę ją uwielbiać !

 • Gość pisze:

  Gosia ogarnij się jesteś piękną kobietą. Uwielbiam Twoją osobowość.

 • Gość pisze:

  Niestety znam to z autopsji, niektórzy mogą jeść wszystko co tylko chcą, ile tylko chcą, kiedy chcą i są szczupli. A inni muszą uważać na to co jedzą , ile jedzą i kiedy jedzą i pomimo że uprawiają sport, nigdy nie będą szczupli . Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 🙁

  • Gość pisze:

   A najbardziej przykre jest to że te osoby które nie muszą uważać na to co jedzą zawsze są ekspertami od odchudzania i wszystkim innym wypominają wagę i obżarstwo. Nie ma sprawiedliwości.

 • Gość pisze:

  Dorota ogarnij się. Wiadomo że niektórzy jedzą wszystko i nie tyja A inni muszą się pilnować i tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×