Szukaj

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego wyjawiła wielki sekret: „Byłam menadżerką”. Nie uwierzycie czyją!

Dorota Szelągowska była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda opowiedziała o początkach swojej kariery. Okazuje się, że zanim została wziętą dekoratorką wnętrz pracowała jako menadżerka jednej ze znanych piosenkarek!
Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska po raz pierwszy w swojej karierze gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Podczas wywiadu z gwiazdą poruszonych zostało kilka wątków z jej przeszłości. Zanim 39-latka zdradziła nieznane dotąd fakty ze swojego życia zawodowego, wyraźnie dała do zrozumienia prowadzącemu, że nie odpowie na żadne pytania dotyczące jej rodziny i miłosnych perturbacji, takich jak np. małżeństwo i rozwód z Adamem Sztabą.

Wojewódzki zapytał Szelągowską o to, czy gwiazdy pokazując swój dom w telewizji „uprawiają swego rodzaju pornografię”. Dorota odpowiadając na pytanie za przykład podała siebie:

Ja mam tak, że nie lubię pokazywać mojego życia prywatnego, znaczy nie mam problemu z pokazywaniem się bez makijażu, ale nie pokazuję mojej rodziny, moich dzieci, mojego męża. Natomiast nie mam żadnego problemu z pokazywaniem wnętrz, w których mieszkam.

Dorota Szelągowska była menadżerką Paulli

Zanim dekoratorka wnętrz wyrosła na czołową gwiazdę TVN-u i bohaterkę kolorowej prasy, próbowała swoich sił jako… menadżerka Paulli, z którą współpracowała przez miesiąc:

Ona naśladuje Edytę Górniak, a ja umiem naśladować Paullę! Ja bym chciała strasznie naśladować Edytę Górniak, ale jej się nie da, bo ona ma strasznie duży głos, ale naśladować Paullę, która naśladuje Edytę Górniak już można – przyznała Dorota.

Ale Paulla oprócz tego, że naśladuje Edytę Górniak to jeszcze zrzyna z Erica Claptona! – wtrącił Wojewódzki.

To prawda, Paulla jest wspaniała! Byłam jej menadżerką kiedyś. Przed miesiąc. Po programie „Jestem jaki jestem” wyrwałam ją z rąk Katarzyny Kanclerz – wyjawiła Szelągowska.

Dorota Szelągowska o pracy w Rowerze Błażeja

Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała również o kulisach powstawania programu Rower Błażeja, który cieszył się popularnością pod koniec lat 90.:

Była taka plotka, że była to wylęgarnia i przechowalnia gejów dla jednego tam z… – zaczął Wojewódzki.

Nie prawda. Mówię ci to całkowicie serio, to była nieprawda. Niesamowita sytuacja. Mieliśmy lat po 18-19 i została nam oddana antena. Sami byliśmy prowadzącymi, natomiast potem byliśmy wydawcami, reżyserami, włożono w nas straszną kasę, ponieważ nas szkolili, szkolili, szkolili, i prawda była taka, że wszyscy ludzie, którzy pracowali przy tym programie, w tej chwili pracują w mediach. Nikt nie miał takiego przygotowania jak my w tak krótkim czasie. (…) Ja wiem, że krążyły różne plotki wokół tego programu, natomiast były one nieprawdziwe – podsumowała Dorota.

Oglądaliście wywiad Kuby Wojewódzkiego z Dorotą Szelągowską?

RODZINA

kochać to nie znaczy zawsze to samo … :)))zapraszam na player.plk.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki – Król TVN Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Zobacz: Dorota Szelągowska zachwyca się cudownymi wnętrzami, a my jej stylizacją. Elegancja w najlepszym wydaniu!

Zobacz: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej to wielka niespodzianka! Tak samo jak jej miejsce urodzenia

Zobacz: Dorota Szelągowska schudła, zmieniła fryzurę i zatrudniła ekspertkę od stylu! Kto stoi za wielką przemianą gwiazdy?


Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że była menadżerką Paulli
Kuba Wojewódzki po raz pierwszy zaprosił Dorotę Szelągowską do swojego programu w 2019 roku

Kuba Wojewódzki po raz pierwszy zaprosił Dorotę Szelągowską do swojego programu w 2019 roku

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×