Szukaj

Śliczna córeczka Doroty Gardias szaleje w kuchni. Rośnie druga Magda Gessler

Dorota Gardias na Instagramie pokazała, co robi podczas domowej kwarantanny. Dziennikarka i jej córka, Hania, sporo czasu spędzają w kuchni. Co ugotowały?

Dorota Gardias zdaje sobie sprawę z tego, jakie zagrożenie niesie za sobą epidemia koronawirusa w Polsce. By ograniczyć je do minimum, zamknęła się w domu, z którego nie wychodzi bez potrzeby. Nie oznacza, że przestała być aktywna w sieci. Wręcz przeciwnie, co jakiś czas publikują posty, które mają skłonić do refleksji.

Tak jak ostatnio, gdy w swoich mediach społecznościowych pokazała filmik, który nagrała z okna swojego mieszkania. Pokazała, że w niedzielę, korzystając ze słonecznej pogody, wiele osób wyszło na spacer, nie zachowując przy tym bezpieczeństwa. Podobnie było dzień później, gdy przed ciężarówką sprzedającą sadzonki tulipanów, zgromadziła się spora grupa kupujących.

Dorota Gardias z córką w kuchni. Co ugotowały?

Gwiazda, oprócz filmików, które obrazują niewłaściwe zachowania podczas kwarantanny, pokazuje kulisy swojego życia. Tak jak w poniedziałkowe popołudnie, gdy wpuściła gości do swojej kuchni. Tam towarzyszyła jej urocza córeczka, Hania, z którą postanowiły ugotować smaczny obiad.

Panie przygotowały zdrowe przekąski: kalafiora w formie zwierzątka oraz zdrowe chipsy. Głównym daniem były pierogi w dwóch wariantach smakowych: z kaszą gryczaną, twarogiem i cebulką oraz ruskie. Hania bardzo aktywnie pomagała w kuchni — kroiła produkty, przygotowywała ciasto, czym duma mama pochwaliła się w sieci.

Dorota Gardias z córką w kuchni

Dorota Gardias z córką w kuchni

To zresztą nie pierwszy raz, gdy córka pomaga Dorocie przy gotowaniu. Pierwszą potrawę zrobiła już jako trzylatka, kiedy przygotowała kanapkę dla ojca, chociaż już wcześniej towarzyszyła mamie w kuchni, co zdradziła Gardias w jednym z wywiadów:

Córka chce mi też we wszystkim pomóc, więc razem zagniatamy ciasto na pizzę, kroimy ogórki na kanapkę, wsypujemy mąkę do Thermomixa. Nie przejmuję się tym, że bawiąc się, nabrudzimy w kuchni. Przyjemność jest ważniejsza niż porządek — mówiła Dorota w wywiadzie z Galą.

Czyżby Magdzie Gessler rosła konkurencja?

Zobacz także: Dorota Gardias z córeczką zmieniły fryzury na wakacjach. Obie nieźle zaszalały

 


Dorota Gardias z córką w kuchni

Dorota Gardias z córką w kuchni

Dorota Gardias spędza czas z córką w kuchni

Dorota Gardias spędza czas z córką w kuchni

Dorota Gardias spędza czas z córką w kuchni

Dorota Gardias spędza czas z córką w kuchni

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×