Donald Tusk pokazał jak spędza sobotę. Piękne zdjęcie z najmłodszą wnuczką, a w tle… bohater drugiego planu

Donald Tusk

Donald Tusk

Donald Tusk opublikował zdjęcie, na którym pokazał, jak spędza sobotę. Dumny dziadek zajął się córeczkami Kasi. Pozuje z najmłodszą wnuczką, a internauci rozpływają się w komentarzach. 

Donald Tusk niedawno po raz kolejny został dziadkiem. Jego córka Kasia, która zasłynęła dzięki temu, że od lat prowadzi bardzo poczytnego bloga, urodziła drugą córkę. Chociaż były premier od wielu lat robi karierę na antenie politycznej i nawet kilka lat mieszkał za granicą, to po powrocie do Polski najwięcej czasu spędza ze swoimi wnukami. Razem z żoną Małgorzatą wychowali dwoje dzieci: Kasię i Michała. Jako dziadkowie doczekali się już gromadki wnucząt. Ich syn z żoną wychowują trzy pociechy. Pierwszy wnuk polityka przyszedł na świat w 2009 roku – chłopiec otrzymał Mikołaj. Później przywitał on swojego młodszego brata Mateusza. W 2016 roku polityk doczekał się kolejnego wnuka, jednak jego imię nie jest znane.

Dzięki córce może się też sprawdzić w opiece nad dwiema uroczymi dziewczynkami. W 2019 roku na świat przyszła pierwsza córka Kasi – Liliana. Kilka tygodni temu razem z mężem blogerka powitała na świecie kolejną pociechę.

Donald Tusk pokazał jak opiekuje się wnuczkami

Donald Tusk zdecydowanie poszedł z duchem czasu i social media nie są mu obce. Podobnie jak jego córka jest bardzo aktywny i chętnie publikuje kolejne posty. Dotyczą one głównie jego prywatności i tego co robi, w wolnym czasie. Właśnie pokazał, jak spędza sobotę. Okazuje się, że Kasia i jej mąż Stanisław Cudny postanowili nieco odpocząć i podrzucili swoje córeczki do dziadków.

Donald Tusk z wielką czułością zajął się młodszą z dziewczynek, która słodko zasnęła w jego ramionach. Natomiast starsza postanowiła znaleźć sobie ciekawsze zajęcie niż spanie. W ruch poszły kredki, dzięki czemu jej dziadkowie mogą się pochwalić nowymi wzorami na ścianach.

Kiedy dzieci zaplanowały ci sobotę, a wnuki zadbały o nowy wystrój wnętrza…

Post byłego premiera bez reszty rozczulił internautów, którzy nie szczędzą ciepłych słów pod jego adresem. Wielu uważa, że rysunki, które znalazły się na ścianie, będą piękną pamiątką.

  • Taki powinien być ojciec i dziadek!
  • Piękny widok.
  • Jak miód na serce.
  • No tak znajome widoki ścian. Urocza pamiątka.
  • Panie Premierze Pan tam zamaluje 😉

Trzeba przyznać, że zdjęcie Donalda Tuska opiekującego się najmłodszą wnuczką, to jeden z najsłodszych obrazków dzisiejszego dnia.


Donald Tusk z najmłodszą wnuczką

Donald Tusk z najmłodszą wnuczką

Donald Tusk z najmłodszą wnuczką

Donald Tusk z najmłodszą wnuczką

Donald Tusk z wnuczką

Donald Tusk z wnuczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×