Rozstanie Melanii Trump i Donalda Trumpa staje się faktem. Tabloidy podały oficjalny powód

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i jego żona Melania rozstają się. Małżonkowie są o krok od rozwodu? Zagraniczna prasa ujawnia szczegóły.

Donald Trump przez cztery lata pełnił funkcję 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Chociaż ubiegał się o reelekcję, przegrał z Joe Bidenem. Były prezydent przez całą kadencję mógł liczyć na wsparcie swojej żony, Melanii. Pojawiała się u jego boku i niemal natychmiast przyciągała spojrzenia mediów. Wybierała kreacje od topowych projektantów, które były szeroko komentowane.

Mimo iż wydawało się, że Donald i Melania stworzyli dobrze dobrany duet, tabloidy co jakiś czas donoszą, że są o krok od rozstania. Te plotki ożyły m.in. w czasie Wielkanocy. W social mediach polityka opublikowano zdjęcia, na próżno jednak szukać u jego boku żony.

Sami zainteresowani nie skomentowali tej sytuacji. Zrobiła to za nich osoba z ich otoczenia. Zdradziła, że Melania Trump od jakiegoś czasu jest w złym humorze:

Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści.

Donald Trump i Melania Trump się rozwodzą?

Zagraniczna prasa podaje, że Donalda i Melanię czeka rozstanie. Według informacji, do jakich udało się dotrzeć dziennikarzom Daily Mail, były prezydent przeniesie się na lato do New Jersey, gdzie ma swój klub golfowy. Podobno w ten sposób Trump zachowuje się od wielu lat:

Robił to od 20 lat: spędzał zimę na Florydzie, potem wracał na północ – komentował Larry Casey, polityk Republikanów.

Media doszukują się jednak drugiego dna. Informują, że nie wiadomo, czy żona i syn będą mu towarzyszyć. Wskazują, że małżonkowie być może są o krok od rozwodu:

Nie wiadomo, czy będą mu towarzyszyć jego żona Melania i 15-letni syn Barron – decyzja będzie prawdopodobnie zależała od planu zajęć nastolatka – czytamy w Daily Mail.

Melania i Donald nie wypowiedzieli się na ten temat.


Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump w Białym Domu

Melania Trump w Białym Domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×