Szukaj

Donald Trump z Melanią wystąpili publicznie i zachowywali się jak obce sobie osoby. Zdjęcia nie uciszą plotek o rozwodzie

Melania i Donald Trump

Melania i Donald Trump

Melania Trump szykuje się do rozwodu z Donaldem? Małżonkowie niedawno pojawili się na uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Weterana i zaszokowali wszystkich. Dystans między nimi był widoczny gołym okiem. 

Melania Trump pełni obowiązki Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych i znakomicie odnajduje się w swojej roli. Od początku kadencji towarzyszy mężowi podczas spotkań, w których trakcie zachwyca stylizacjami stworzonymi z ubrań i dodatków marek topowych projektantów.

Melania nie tylko świetnie prezentuje się u boku męża, ale także ma coś do powiedzenia i zgłasza cenne inicjatywy. To ona miała m.in. wpływ na zmiany, jakie zaszły w ogrodzie różanym, przylegającym do Gabinetu Owalnego. Zgodnie z jej sugestią w ogrodzie znalazła się róża herbaciana, która została wyhodowana na cześć papieża Jana Pawła II.

Chociaż wydawałoby się, że Trumpowie tworzą zgrany duet, po przegranych wyborach prezydenckich, w mediach zaczęły się pojawiać doniesienia, że para szykuje się do rozwodu. Podobno ich małżeństwo już od jakiegoś czasu istnieje tylko i wyłącznie na papierze. Informatorzy zagranicznej prasy podają, że Donald lada dzień dostanie pozew rozwodowy:

Będzie odliczać godziny do rozstania. Gdyby Melania chciała go upokorzyć i odejść od niego w czasie urzędowania, znalazłby sposób, by ją ukarać – uważa Omarosa Manigault Newman.

Melania tuż przed poślubieniem Donalda podpisała intercyzę, którą podobno renegocjowała przed przeprowadzką do Białego Domu. W grę może wchodzić niemała kwota.

Donald i Melania Trump na Dniu Weterana. Dlaczego zachowywali dystans?

Pomimo że sami zainteresowani nie odnieśli się do doniesień prasy, pewne jest za to, że małżonkowie pojawili się na obchodach zorganizowanych z okazji Dnia Weterana, który w Stanach Zjednoczonych jest świętowany 11 listopada. Jak wynika ze zdjęć, które obiegły media, Trumpowie zachowywali między sobą spory dystans.

Melania, zamiast u boku męża, szła tuż obok żołnierza. Trump przez całą uroczystość zachowywała niemal posągową twarz. Czasami jedynie zerkała w stronę Donalda.

Stacja CNN, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia pary prezydeckiej podaje, że wpływ na takie zachowanie małżonków może mieć fakt, że Pierwsza Dama USA zasugerowała mężowi, by wreszcie uznał wynik wyborów. Ten jednak podobno jest nieugięty i doszukuje się drugiego dna. Nie wygląda, by w najbluższym czasie zamierzał odpuścić.


Melania Trump i Donald Trump trzymają się na dystans

Melania Trump i Donald Trump trzymają się na dystans

Melania Trump i Donald Trump trzymają między sobą dystans

Melania Trump i Donald Trump trzymają między sobą dystans

Melania Trump i Donald Trump. Internauci uważają, że na tym zdjęciu jest dublerka Pierwszej Damy USA

Melania Trump i Donald Trump. Internauci uważają, że na tym zdjęciu jest dublerka Pierwszej Damy USA

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Haha, jaki gluptasy. Przeciez widac ze deszcz pada , jedna parasol dla prezydentya , druga dla Melanii. To jak ?miala sie trzymac meza i deszcz by splywal na nia. Taki jest protokul !!

  • Gość pisze:

    A te z tylu co idą za nimi, też pod rękę z żołnierzami to co? Tez rozwód? Jastrząb plociuch i tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×