Szukaj

Melania Trump za chwilę zostanie na lodzie. Do mediów wyciekły poufne dokumenty

Donald Trump i Melania Trump – pokłócili się podczas kolacji

Donald Trump i Melania Trump – pokłócili się podczas kolacji

Melania Trump być może zastanowi się jeszcze kilka razy, zanim da papiery rozwodowe prawnikom Donalda Trumpa. Według doniesień zagranicznej prasy miała przed ślubem podpisać intercyzę.

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie, a media natychmiast zaczęły spekulować na temat tego, że Melania Trump z pewnością przestanie utrzymywać pozory i będzie się chciała wyplątać z małżeństwa.

Była współpracownica żony prezydenta Stephanie Wolkoff ujawniła, że związek Melanii i Donalda to jest umowa biznesowa, a nie relacja oparta na uczuciu. Kolejna osoba z jej kręgu dodała, że gdy tylko Trump odda władzę, ona wręczy mu papiery rozwodowe.

Będzie odliczać godziny do rozstania – uważa Omarosa Manigault Newman.

Czy jednak rzeczywiście tak się stanie? Prasa donosi, że przed ślubem Trupmów powstała intercyza. Czy Melania będzie chciała ryzykować rozstanie?

Czy Melanii Trump opłaca się rozwód z Donaldem Trumpem?

Potwierdzeniem tego, że Melania ma dosyć życia u boku Donalda, jest to, jak zachowywała się podczas ostatnich dni kampanii wyborczej. Prasa wymienia także inne ich wspólne wystąpienia, podczas których Pierwsza Dama wręcz odpychała małżonka. Media obiegły także zdjęcia, na których widać, jak wielka ciężarówka podjechała pod Biały Dom, rzekomo po jej rzeczy.

Melania jest trzecią żoną Donalda Trumpa. Jak donosi prasa, zanim para wzięła ślub w 2005 roku, doszło do podpisania intercyzy. Podobnie było w przypadku poprzednich małżeństw obecnego prezydenta z Marlą Maples i Ivaną Trump.

Według Christiny Previte, która jest prawnikiem, Melania zgodziła się na zakaz publikacji i udzielania wywiadów, w których krytykowałaby męża. Wcześniej jego druga żona, Marla Maples, również prawdopodobnie zgodziła się na milczenie.

Prawnik Peter Stambleck, cytowany „Daily Mirror” informuje, że w podobnych przypadkach, jak małżeństwo Trumpów, intercyza powinna jasno określać, które składniki majątku należą do każdego z małżonków. Zyski ze spółek, w których udziały ma Trump, i inne aktywa zdobyte przez niego dzięki inwestycjom, po rozwodzie mogłyby zostać w jego rękach.

Prawnik twierdzi, że po ewentualnym rozstaniu z mężem Melania Trump będzie mogła zatrzymać biżuterię, jaką otrzymała w trakcie trwania związku. Będzie mogła też pełnić funkcję głównego opiekuna prawnego dla 14-letniego syna, Barrona, ale jego ojciec będzie mógł odwiedzać go tak często, jak sobie zażyczy, a także utrzymywać z nim kontakt. Była modelka miałby otrzymać sporą sumę pieniędzy na utrzymanie nastolatka i opiekę nad nim.

Pierwsza żona Donalda Trumpa – Ivana Trump wywalczyła 10 mln dolarów, 650 tys. dolarów alimentów rocznie, mieszkanie w Nowym Jorku i ogromną rezydencję w Connecticut. Druga żona, Marla Maples wynegocjowała mniejszą kwotę – około 2 miliony dolarów.

Ile da radę wywalczyć Melania? Według najnowszej nieoficjalnej biografii, zanim Pierwsza Dama USA wprowadziła się do Białego Domu, renegocjowała intercyzę. Może więc po rozwodzie zyska znacznie więcej niż poprzedniczki, a może nie wyjdzie na tym najlepiej. Pewne jest to, że jeszcze kilka razy się zastanowi, zanim poda papiery rozwodowe Donaldowi Trumpowi.


Melania Trump szykuje rozwód

Melania Trump szykuje rozwód

Melania Trump po głosowaniu w wyborach prezydenckich

Melania Trump po głosowaniu w wyborach prezydenckich

Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump ma sobowtóra?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×