Dominika Wysocka jest zakochana. Chłopaka zwyciężczyni „Top Model” możecie kojarzyć z „BrzydUli”. Co jeszcze o nim wiemy?

Dominika Wysocka z chłopakiem

Dominika Wysocka z chłopakiem

Czy Dominika Wysocka ma chłopaka? Jak wygląda partner zwyciężczyni Top Model? Gwiazda show pokazała swoją drugą połówkę.

W środę poznaliśmy zwyciężczynię jubileuszowej edycji programu Top Model. Telewizyjne show przez dziesięć sezonów wywoływało ogromne emocje wśród oglądających. O zwycięstwo w finałowym odcinku na żywo walczyły Nicole Akonchong, Dominika Wysocka oraz Julia Sobczyńska. To widzowie zadecydowali, kto najbardziej zasługiwał na 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modeli i modelek oraz okładkę magazynu Glamour.

Pierwszą uczestniczką, która musiała pożegnać się z wygraną, była Julia. Modelka chwilę później padła na kolana przed swoją partnerką i oświadczyła się jej. Drugie miejsce zajęła egzotyczna piękność – Nicole, która według Joanny Krupy w pewnym momencie zaczęła gwiazdorzyć na planie.

Zwyciężczynią jubileuszowej, 10. edycji programu Top Model została Dominika Wysocka. Modelka w związku z tym pojawiła się dzisiaj na kanapie Dzień Dobry TVN i odważyła się na szczere wyznanie. 21-latka zaczęła opowiadać o swoich kompleksach, co natychmiast przerwał towarzyszący jej w studiu Dawid Woliński:

Ja tak siedzę, słucham i widzę, że wracamy do tego, co było na początku programu.

Dominika Wysocka ma chłopaka. Kim jest Piotr Strojek?

Blond piękność w życiu prywatnym związana jest z Piotrem Strojkiem. Mężczyzna w 2016 roku rozpoczął studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Okazuje się, że wcale nie odbiega od ukochanej, jeśli chodzi o robienie kariery. Miał okazję pracować jako asystent produkcji, a nawet pojawiał się epizodycznie w roli policjanta w serialu BrzydUla 2.

Kilka tygodni temu Piotr uzyskał tytuł magistra na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, czego pogratulowała mu ukochana Dominika:

Chciałabym się Wam pochwalić, że od dziś mój kochany Piotr jest Panem Magistrem! Jestem z Ciebie na maxa dumna i jesteś dla mnie ogromną motywacją.

Parę łączą wspólne zainteresowania. Oboje są ciekawi świata i uwielbiają podróżować. Zwiedzili razem sporą część globu – m.in.: Majorkę, Sardynię, Dominikanę, Grecję czy Ibizę. Piotr i Dominika bardzo mocno się wspierają, na co dowodem są ich wpisy w social mediach. Po tym jak modelka usłyszała od jurorów Top Model, że przechodzi dalej, Piotr nie ukrywał dumy:

Jestem dumny z tego byczka – napisał żartobliwie.

Mężczyzna zasiadł wśród publiczności podczas finału programu. Był mocno zaangażowany w sytuację i przypominał o głosowaniu na Dominikę. Relacja godna pozazdroszczenia.

Zobaczcie, jak razem wyglądają.


Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×