Finał „Top Model”. Julia nagle uklękła na scenie i poprosiła partnerkę o rękę. Kamery TVN nie były na to przygotowane [WIDEO]

Julia Sobczyńska oświadczyła się

Julia Sobczyńska oświadczyła się

Julia Sobczyńska tuż po finale Top Model, w którym zajęła trzecie miejsce, postanowiła oświadczyć się swojej partnerce. Zobaczcie, jak wyglądał ten moment. 

Top Model, to program, który już od pierwszej edycji przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów. Z zapartym tchem śledzą oni losy kolejnych uczestników, którzy marzą o tym, by zrobić karierę w świecie mody. Z każdym kolejnym wydaniem show nie brakuje młodych osób, które chcą spróbować swoich sił na wybiegu. Wczoraj zakończyła się jubileuszowa, 10. edycja uwielbianego przez fanów formatu, a ostatni odcinek obfitował w wiele emocji.

W środowy wieczór finalistki show, czyli: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka walczyły o główną nagrodę – 100 tys. zł i kontrakt z agencją modelek. Był to pierwszy od 2013 roku finał, w którym pojawiły się jedynie kobiety. Do samego końca rywalizacja była mocno wyrównana. Tym razem o tym, kto wygra, decydowali nie tylko widzowie, ale także jury. W pierwszej eliminacji odpadła Julia.

Rywalizacja między finalistkami była mocno wyrównana. Każda z nich miała ogromne szanse na to, by zdobyć główną nagrodę. Okazało się jednak, że największe uznanie widzów zdobyła Dominika Wysocka.

Top Model. Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska, chociaż w finale odpadła jako pierwsza, od samego początku zwracała na siebie uwagę i zyskała ogromną sympatię widzów. 22-latka była zdecydowaną faworytką Kasi Sokołowskiej. Nie bała się też żadnych zadań i przez cały program była bardzo zdeterminowana. Wspaniale poradziła sobie między innymi na Fashion Week w Czechach. Okrzyknięto ją objawieniem tego sezonu show.

Dla Julii finał Top Model na pewno będzie niezapomniany. To, że nie udało jej się wygrać, na pewno odeszło w niepamięć po tym, co działo się, gdy transmisja dobiegła końca. Tuż po tym, jak opadały emocje związane z głosowaniem widzów, młoda modelka postanowiła oświadczyć się swojej partnerce. Uklęknęła przed nią na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych tam osób i poprosiła ją o rękę, wręczając pierścionek. Wśród tłumu, który im wiwatował, można było dostrzec m.in. Kasię Sokołowską.

Mówiłam, że wygrałam – krzyczała podekscytowana Julia, gdy jej partnerka powiedziała „tak”.

Ten piękny moment został uwieczniony przez kamery i na zdjęciach, które zrobili świadkowie tej wyjątkowej chwili.

Partnerka Julii Sobczyńskiej. Kim jest Judyta Mliczek?

Z Instagrama możemy się dowiedzieć, że partnerką Julii jest Judyta Mliczek. Dziewczyny spotykają się już od dłuższego czasu. W sieci można zobaczyć sporo ich wspólnych zdjęć.

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i czekać na informacje o ślubie.

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z zaręczyn, ale także kilka fotek Julii i Judyty.


Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×