Dominika Tajner idzie na noże z Michałem Wiśniewskim. Pełne zarzutów oświadczenie nie prognozuje rychłego zakończenia konfliktu

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner

Dominika Tajner nie dostała zaproszenia na 25-lecie działalności Ich Troje. Michał Wiśniewski zdradził powód. Była żona niezbyt w niego wierzy...

W miniony weekend zespół Ich Troje Michała Wiśniewskiego obchodził 25-lecie działalności. W Mrągowie z tej okazji pojawili się zarówno członkowie zespołu, jak i najbliższej rodziny jej lidera. Zaproszenia nie dostała niestety Dominika Tajner. Była żona Michała i wieloletnia menadżerka grupy poinformowała o tym za pośrednictwem social mediów.

Kochani, to znowu ja. I tak sobie myślę, że za kilka minut zaczyna się w Polsacie kolejny jubileusz Ich Troje. Kochani, trzymam za was kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam 6 lat, z tego co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki. Dajcie piękny koncert. Pozdrawiam. Buziaki – mówiła w relacji.

Wokalista Ich Troje wkrótce potem odpowiedział byłej partnerce.

Michał Wiśniewski odpowiedział Dominice Tajner

W rozmowie z Pomponikiem wskazał, że nie zaprosił Dominiki z uwagi na troskę o samopoczucie swojej aktualnej małżonki, Poli Wiśniewskiej.

Muszę powiedzieć przede wszystkim tak: jest bardzo niewdzięczną rolą zapraszanie byłych żon na swój jubileusz. Dominika, mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejszym jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze. Ja z Dominiką mogę się w każdej chwili zobaczyć, ona o tym bardzo dobrze wie – wytłumaczył.

Taki argument nie przekonał Tajner, która publicznie odpowiedziała Wiśniewskiemu, zarzucając mu, że „gada głupoty” i że popełnił „faux pas”:

To jest tak naprawdę pierwszy moment, kiedy odpowiadam medialnie Michałowi, bo chcę i muszę odpowiedzieć. Michał, gadasz trochę głupoty, bo po pierwsze: nie jesteś sam w zespole Ich Troje. Ja tym zespołem zajmowałam się przez 6 lat. Śpiewa z tobą jedna była żona, jeszcze niedawno śpiewała druga. Zapewniałeś mnie, że zawsze możemy na siebie liczyć, kolegujemy się i tak dalej, ale to w ogóle nie o to chodzi. Pewnie bym nie przyjechała, bo nie mamy specjalnie czasu, ale jednak uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła temu zespołowi przez 6 lat, jest trochę niesmaczne i jest małym faux pas. Nie czuję się absolutnie urażona, obrażona, ale musiałam to nagrać, bo twoi fani trochę mnie do tego zmotywowali.

Czy Michał zrobił dobrze, nie zapraszając Dominiki?


Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner żali się na Michała Wiśniewskiego

Komentarze

 • Irka pisze:

  Burak ciężki i tyle. Z to p.. Dominika jak zawsze klasa i inteligencja. Bardzo fajna i mądra babka.

 • Gośćgvg pisze:

  jeśli zaprasza te żony z którymi ma dobry kontakt to nie powinien żadnej „ przeoczyć” postąpił tak jakby miał braki w podstawowych zasadach kultury. Pokazał się z jak najgorszej strony .

 • GośćMioia pisze:

  Pani Dominika jest 100 razy ladniejsza i madrzejsz od tej Poli

 • Gość pisze:

  Czerwony pająk ma coś z głową.

 • Gość pisze:

  Pola to nie mała dziewczynka, żeby psychicznie nie poradziła sobie z obecnością Pani Tajner.

 • GośćMaxillena pisze:

  A Aploniusz Tajner , czyli ex teść czerwonego został pokazany ze swoimi życzeniami na telebimie podczas jubileuszu czerwonego. A ex żona czerwonego, a córka Apoloniusza nie dostała zaproszenia na jubileusz!? Nie rozumiem? Czyżby Apoloniusz został zrobiony w wuja?

 • Gość pisze:

  Chłopek roztropek więc czego się spodziewać

 • Gość Toja pisze:

  Jaki troskliwy mąż.Zachowal się brzydko i tyle.Co on za bzdury pisze że śpiewanie dla żony jest niefajne?Inne byłe jakoś nowej nie przeszkadzają tylko Dominika?Gdyby była z klasą to kazałaby Michałowi zaprosić wszystkie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×