Dominika Tajner wrzuciła gorące zdjęcie partnera. Komentarzem zadała cios Wiśniewskiemu. Nie obyło się bez przeprosin

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner pokazała na Instagramie swojego nowego partnera w całej okazałości. To niezłe ciacho. Co napisała rozanielona celebrytka?

Dominika Tajner zyskała rozgłos, kiedy została czwarta żoną Michała Wiśniewskiego, z którym była przez siedem lat. Wszystko wskazywało na to, że są ze sobą szczęśliwi, jednak uczucie się wypaliło i postanowili się rozwieść. Oboje ułożyli swoje życie na nowo u boku innych partnerów. Pomimo rozwodu, Tajner wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, kolorowej prasy i internautów, którzy chętnie śledzą jej social media.

Od jakiegoś czasu głośno było o problemach zdrowotnych Dominiki. Tajner wylądowała w szpitalu. Z placówki powiadomiła fanów, że lekarze wykryli w jej piersiach guzy, które wymagały natychmiastowego usunięcia. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie. Na początku stycznia poleciała do Pragi, by wykonać zabieg:

Lecimy na operacje rekonstrukcji piersi. Trochę jestem wystraszona, a tak naprawdę jestem bardzo wystraszona, ale mam pełne wsparcie, ale trzymajcie kciuki. Będę na bieżąco zdawać relacje – prawiła na Instagramie.

Po powrocie do Polski Dominika udzieliła wywiadu dla magazynu Twoje Imperium. W rozmowie zdradziła, jak przebiegła operacja. Zdradziła, że wspierał ją obecny partner – Adam:

Operacja trwała trzy godziny. Pierwsza doba po zabiegu była bardzo trudna, dlatego ciesze się, że Adam był tam ze mną i próbował ulżyć mi w cierpieniu. Pokazał, jak trzeba troszczyć się o człowieka, którego się kocha.

W czwartek zdecydowała się pokazać ukochanego w całej okazji. Mimo że zaprzecza, wydaje nam się, że wbiła też szpilę Michałowi Wiśniewskiemu.

Dominika Tajner pokazała partnera

W trudnym dla niej czasie Dominika Tajner rozstała się z Dimitrisem. Główną przyczyną była duża różnica wieku, dzieląca ich odległość oraz pandemia koronawirusa. Związała się jednak z innym mężczyzną, na którego punkcie straciła głowę.

Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa. Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać – poinformowła na łamach Twojego Imperium.

Dominika coraz chętniej wrzuca do sieci wspólne zdjęcia. W czwartek z kolei pokazała ukochanego w pełnej krasie, a fotkę opatrzyła dowcipnym wpisem, z którego wynika, jak bardzo zaangażowała się w nową relację. Nie można także oprzeć się wrażeniu, że wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu.

Hot mój Janusz to jednak przystojny facet! Poza tym pierwszy raz czuje mocne wsparcie, bo akurat to teraz jest najważniejsze! I pierwszy raz mogę napisać, ze jestem w związku partnerskim! Tak to czuje! Bez urazy dla nikogo! Życzę każdemu takiego uczucia i wsparcia w ciężkich chwilach a Tobie Adasiu dziękuję! #polishboy #boy #relationship #boyfriend #girlfriend #wakacje #turcja #love #miłość #partnerstwo #zaufanie #poleganienasobie #somethingnew #surfer #surferboy #adamwitkow – napisała rozanielona Dominika.

Zakochani rozwijają relację na wspólnych wakacjach. Pod zdjęciem Adama nie brakuje życzeń powodzenia dla nowej miłości.


Dominika Tajner pokazała nowego partnera

Dominika Tajner pokazała nowego partnera

Dominika Tajner z partnerm

Dominika Tajner z partnerm

Dominika Tajner z partnerem

Dominika Tajner z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×