Dominika Tajner pochwaliła się bratem. Taki z niego Adonis, że fanki aż błagają o numer telefonu!

Dominika Tajner pokazała brata

Dominika Tajner pokazała brata

Dominika Tajner ma bardzo przystojnego brata. Niedawno pokazała z nim zdjęcie w sieci, a jej obserwujące oszalały. Zobaczcie, kim jest Tomisław Tajner.

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, byłego trenera Adama Małysza. Pochodzi z Wisły, studiowała w Krakowie, jest menadżerką oraz byłą już żoną Michała Wiśniewskiego. Ma 9-letniego synka Maksymiliana. I bardzo przystojnego rodzonego brata, Tomisława Tajnera. Dodajmy, że niedawno została też przyrodnią siostra, gdyż jej ojciec niedawno został tatą.

Zobacz: Apoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona pochwaliła się radosną nowiną. Zdradziła płeć i imię dziecka

Dominika Tajner ma brata Tomisława. Jak wygląda?

Okazuje się, że Dominika Tajner ma brata. Nie jest osoba publiczną, więc wielkie zaskoczenie wywołało zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie.

Fotografia została zrobiona w samochodzie, na pierwszym planie Dominika, a dalej  brodaty przystojniak w przeciwsłonecznych okularach.

Me and my bro – podpisała zdjęcie celebrytka.

Na gorącą reakcję jej obserwujących nie trzeba było długo czekać.

Zobacz: Dominika Tajner nową gwiazdą „Dzień Dobry TVN”! Wyciekły szczegóły jej kontraktu z TVN-em! Michał Wiśniewski zzielenieje z zazdrości!

Co piszą internauci na temat zdjęcia Dominiki Tajner z bratem?

Fani przede wszystkim dostrzegli, że Tomisław Tajner, jest bardzo przystojnym mężczyzną. Jeden z internautów od razu napisał:

Domi daj numer, moja siostra chce się umówić na randkę .

Dalej pojawiły się gratulacje, że rodzina się powiększyła i Dominika w wieku 40 lat, znowu została siostrą, a to za sprawą Apoloniusza Tajnera i jego drugiej żony.

Przede wszystkim gratulacje drugiego brata.

Rodzina Tajnerów się powiększa, my również gratulujemy, zarówno przystojnego rodzonego brata, jak i malutkiego przyrodniego.

Kim jest Tomisław Tajner?

Tomisław Tajner, oprócz tego, ze podobnie jak Dominika, jest dzieckiem Apoloniusza Tajnera. Trenował skoki narciarskie, a następnie kombinację norweską. Tej drugiej dyscypliny został także trenerem. Jest także byłym olimpijczykiem, uczestnikiem mistrzostw świata seniorów i światowego czempionatu w lotach narciarskich. Medalistą mistrzostw Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Skoki narciarskie uprawia również córka Tomisława – Sara.

Zobacz: Sensacyjne doniesienia o nowym romansie Michała Wiśniewskiego! Wielki sekret gwiazdora i jego nowej kochanki ujawniony!


Dominika Tajner z bratem

Dominika Tajner z bratem

Tonio Tajner – brat Dominiki Tajner

Tonio Tajner – brat Dominiki Tajner

Tonio Tajner – brat Dominiki Tajner

Tonio Tajner – brat Dominiki Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×