Dominika Tajner pokazała nowego partnera. Czuje się przy nim młodsza o 20 lat. Miłość kwitnie

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner od niedawna jest szczęśliwie zakochana. Po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak czuje się w nowym związku. Pochwaliła się też ich wspólnym zdjęciem. Czy to ten jedyny?

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Choć jej ojciec od lat cieszy się dużą popularnością i regularnie pojawia się w mediach, ona unikała blasku fleszy. W show-biznesie zaistniała dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Ich relacja trwała 7 lat, a po tym czasie muzyk zdecydował się rozwieść, czym zaskoczył nawet byłą już żonę. Rozstali się bez medialnego szumu, a wyrok ogłoszono podczas pierwszej rozprawy.

Każde z nich poszło w swoją stronę, szukając szczęścia u boku innego partnera. Muzyk krótko po tym ponownie wziął ślub, a ona związała się z 62-letnim mężczyzną pochodzącym z Cypru. W rozmowie z naszą reporterką nie ukrywała, że ta relacja nie należy do najłatwiejszych.

Z ukochanym moje damsko-męskie relacje są takie, że jestem bardzo zakochana, ale to jest bardzo ciężki związek. Bo jest to związek na odległość. Oczywiście jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak się po tym covidzie wszystko odblokowało, to mam bardzo dużo pracy i mam mniej czasu na partnera. Wynikają z tego pewne konflikty. Ale myślę, że to wszystko poukładamy. Mój ukochany nie przyjedzie na walkę, bo chyba by tego nie przeżył. Ale po walce ja się wybiorę za granicę na jakiś odpoczynek.

Mimo usilnych prób ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Dominika jednak długo nie płakała po rozstaniu.

Dominika Tajner zdradziła, jak czuje się w nowym związku

Ostatni czas był dla Tajner bardzo trudny. Kilka tygodni temu poinformowała, że przeszła zabieg usunięcia guzów z piersi. Na szczęście nowotwór nie był złośliwy, a lekarze dawali dobre rokowania. Krótko po tym zaczęła przygotowywać się do zabiegu rekonstrukcji piersi, któremu poddała się w Czechach.

W tym czasie rozstała się z Dimitrisem. Główną przyczyną była duża różnica wieku, dzieląca ich odległość oraz pandemia koronawirusa. Mimo to nie traciła wiary w istnienie miłości. Ostatnio związała się z innym mężczyzną, na którego punkcie straciła głowę. W rozmowie z Twoim Imperium przyznała, że znalazła bratnią duszę.

Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa. Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać – poinformowła na łamach Twojego Imperium.

Dominika coraz chętniej wrzuca do sieci ich wspólne zdjęcia. W czwartkowe popołudnie na swoim profilu na Instagramie udostępniła kadr wykonany na pokładzie samolotu. Od razu można zauważyć, że są w sobie bardzo zakochani. W opisie wspomniała, że przy partnerze czuje się jak 20-latka.

Tak chyba wyglądają bratnie dusze. Czuje się jak 20 latka tylko z dużym doświadczeniem życiowym.

W dalszej części wpisu wyjawiła, że mają wiele wspólnych pasji i nigdy nie narzekają na nudę.

Mamy wspólne pasje, możemy nawet leżeć i patrzeć ma siebie i to nas nie nudzi. Przeżyliście kiedyś takie coś?

Musimy przyznać, że Dominika i Adam tworzą naprawdę piękną parę. Zgodzicie się z nami?

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner?

Nowym partnerem Dominiki jest Adam Witkow, który ukończył Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie. W podcaście Przeglądu Piaseczyńskiego zdradził, że przez kilka miesięcy mieszkał w Ghanie, gdzie pracował jako menadżer w fabryce wytwarzającej olej palmowy. Poniżej możecie wysłuchać rozmowy z nim.


dominika_tajner_271432823_609046657006458_2613434804986017964_n

Dominika Tajner z partnerm

Dominika Tajner z partnerm

Dominika Tajner z partnerm

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×