Dominika Tajner walczyła z nowotworem piersi. Teraz przejdzie kolejny zabieg: „To trzeba operować”. Opowiedziała o szczegółach

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner jesienią przeszła zabieg usunięcia guzów z piersi. Po nowym roku czeka ją kolejna operacja. W tabloidzie opowiedziała o szczegółach. 

Dominika Tajner swoją ogromna popularność zawdzięcza małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Była jego czwartą żoną i wydawało się, że stanowią zgrany duet. Nieoczekiwanie po 7 latach od ślubu wokalista wniósł pozew o rozwód. Małżeństwo zakończyło się szybko i bez zbędnego skandalu. Była żona artysty nadal jest jednak bardzo lubiana i na stałe weszła do świata show-biznesu. Fani żywo interesują się tym, co słychać w jej życiu prywatnym.

Kilka miesięcy temu pochwaliła się ona nową miłość. Okazało się, że udało się stworzyć związek z nieco starszym mężczyzną, który mieszka na Cyprze. Niestety szczęście zburzyła informacja o problemach zdrowotnych. Fani zamarli, gdy Dominika pewnego ranka przywitała ich w sieci wprost ze szpitala.

Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. Trzeba to przeżyć! – mówiła.

Dominika Tajner przejdzie rekonstrukcję piersi

Dominika na samym początku nie zdradzała, co jej dolega. Dopiero po zabiegu opowiedziała o diagnozie lekarzy. Okazało się, że miała guzy w piersiach, które wymagały natychmiastowego usunięcia.

Byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć. Szczególnie że prowadzę zdrowy styl życia i regularnie wykonuję badania profilaktyczne, bo jestem obciążona genetycznie. Moja mama w przeszłości chorowała na nowotwór. Gdy szok minął, poczułam przerażenie. Na szczęście miałam wokół siebie bliskich ludzi – opowiedziała.

Na szczęście zmiany okazały się nie być złośliwe, ale byłą żonę Michała i tak czekała rekonwalescencja i chwila odpoczynku po stresie, jaki musiała znieść. Po Nowym Roku jednak celebrytka przejdzie kolejny zabieg. Zdecydowała się na rekonstrukcję piersi, ponieważ usunięcie guzów je zdeformowało.

Rekonstrukcja piersi odbędzie się już 5 stycznia w klinice w Pradze. Udało mi się szybko zorganizować miejsce i termin, bo pomogła mi w tym firma, która kieruje Polaków na zagraniczne operacje plastyczne. Tam można to zrobić po prostu taniej- zdradza Dominika w rozmowie z Faktem.

Dominika przyznaje, że pomimo nadziei towarzyszy jej też ogromny stres w związku z zaplanowanym na początek roku zabiegiem. Jest świadoma tego, że operacja niesie za sobą pewne ryzyko.

Bardzo się stresuje, bo to jednak jest operacja w pełnym znieczuleniu. Ale po wycięciu guzów z obu piersi, mój biust nie wygląda jak wcześniej. Zwłaszcza jedna pierś, w której zmiana była bardzo duża. Tego nie da się przykryć makijażem, to trzeba operować – opowiada w rozmowie z tabloidem.

Wyznała ona również, że obecny wygląd biustu powoduje u niej spore kompleksy, dlatego zdecydowała się na wspomniany zabieg. Chce znowu poczuć się dobrze w swoim ciele.

Chcę mieć ładny biust i czuć się w pełni kobieco. Usunięcie takich nowotworów jednak oszpeca i wywołuje kompleksy, przynajmniej u mnie. Mam nadzieję, że po tej operacji będę miała ładne, zadbane piersi – mówi w Fakcie.

Miejmy nadzieję, że Dominika jak najszybciej dojdzie do pełni sił, a po zabiegu będzie czuła się tak samo jak przed pierwszą niezbędną operacją.


Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner'

Dominika Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×