Dominika Tajner pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. Jak romantycznie…

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem, z którym w związku jest od stycznia. Romantyczny wpis podbija media. Co na nim widać?

Dominika Tajner przez siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Małżonkowie w zeszłym roku się rozstali, nadal łączą ich jednak przyjacielskie relacje. Dowodem może być fakt, że chociaż nie są razem, na swój temat potrafią wypowiadać się z klasą:

Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą — mówiła Dominika Tajner.

Dominika Tajner — pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. Co na nim widać?

Po kilku miesiącach od rozstania Dominika znalazła nową miłość, czym w mediach społecznościowych pochwaliła się na początku roku. Właśnie wtedy na Facebooku ustawiła status „w związku”. Sytuację skomentowała w rozmowie z Pudelkiem, w której przyznała, że nie chce zapeszać, ale „niech się wiedzie„.

Chociaż gwiazda milczy na temat swojego ukochanego, mówi się, że jej partnerem jest warszawski biznesmen, z którym poznała się przez wspólną przyjaciółkę kilka miesięcy temu. Początkowo Tajner chłodno podchodziła do relacji, z czasem się to zmieniło:

Nawet nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – zdradziła w Fakcie przyjaciółka gwiazdy.

Chociaż była żona Michała Wiśniewskiego ukrywa tożsamość partnera, niedawno zrobiła mały wyjątek i pokazała ich wspólne zdjęcie, które udostępniła na Instastory. Dominika i jej ukochany trzymają się za ręce, a towarzyszące im serduszka są dowodem tego, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń.

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem
Dominika Tajner – pierwsze zdjęcie z partnerem

Prawda, że romantyczne?

Zobacz także: Tajner wyłudziła milion złotych? Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie


Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner i Qczaj

Dominika Tajner - Instagram

Dominika Tajner - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×