Dominika Tajner ma nowego partnera. Wiemy, kim jest i jak się poznali. „Serce zabiło mocniej”

Dominika Tajner - kim jest jej nowy partner?

Dominika Tajner jest w związku. Nową miłością pochwaliła się kilka dni temu w mediach społecznościowych. Kim jest nowy partner byłej żony Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Chociaż wydawało się, że lider Ich Troje wreszcie znalazł szczęście w miłości, media obiegła informacja o końcu ich związku. Rozstali się w przyjacielskich stosunkach i nawet po rozstaniu na swój temat potrafią wypowiadać się z klasą:

Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą.

[wp_quiz id=”883″]

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner?

Dominika znalazła nową miłość, o której swoich obserwujących poinformowała przed kilkoma dniami. Właśnie wtedy na Facebooku ustawiła status „w związku”. Kilka godzin później, udzieliła komentarza dla Pudelka, w którym przyznała, że:

Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie.

Dominika Tajner jest w związku. Pochwaliła się na Facebooku

Dominika Tajner jest w związku. Pochwaliła się na Facebooku

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Gwiazda na ten temat uparcie milczy, chcąc na razie zachować to w tajemnicy. Nieco bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia, które w rozmowie z Faktem zdradziły, że jej wybranek podobno jest warszawskim biznesmenem, który prowadzi interesy w całej Europie. Mieli poznać się przez wspólną przyjaciółkę, kilka miesięcy temu:

Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – zdradziła w tabloidzie przyjaciółka gwiazdy.

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Zobacz: Dominika Tajner rozpływa się nad młodszym o 40 lat bratem, za to z mniejszym entuzjazmem mówi o jego matce. Jakie są ich relacje? [WIDEO]


Dominika Tajner - Gala Mister Polski 2019

Dominika Tajner - Gala Mister Polski 2019

Dominika Tajner i Vivienne

Dominika Tajner i Vivienne

Dominika Tajner – Flesz Fashion Night 2019

Dominika Tajner – Flesz Fashion Night 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×