Dominika Figurska z listy PiS-u startuje do Parlamentu Europejskiego! Jej kampania doprowadziła internautów do szaleńczej złości!

Dominika Figurska PiS

Dominika Figurska PiS

Dominika Figurska, która jest twarzą PiS-u, startuje w wyborach do PE. Plakat wyborczy aktorki wywołał falę hejtu. Internauci zarzucają jej hipokryzję i śmiało wytykają zdradę. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty!

Dominika Figurska od dawna nie ukrywa, że jest twarzą TVP, a przede wszystkim zwolenniczką PiS-u, który popiera całym sercem. Oprócz politycznych aspektów aktorka ma na koncie rolę w serialu Zostać miss, zagrała także epizod w M jak miłość. Prywatnie Dominika od 17 lat jest żoną Michała Chorosińskiego. W jej małżeństwie nie zawsze było kolorowo, bowiem para kilka lat temu przechodziła nagłośniony medialnie kryzys małżeński.

Powodem problemów Dominiki i Michała były ich zdrady! Najpierw gwiazda dopuściła się rozpusty seksualnej ze starszym o 10 lat od siebie mężczyzną. Małżonek Figurskiej w odwecie również wdał się w ognisty romans z kochanką.

Po seksualnych przygodach pozamałżeńskich para pod wpływem nawrócenia postanowiła się pogodzić. Małżonkowie zaczęli uczestniczyć w katolickich akcjach sygnowanych przez PiS. Gwiazda TVP, mimo swoich przygód została nawet twarzą kampanii Wierność jest sexy. Po tych wydarzeniach Figurska natychmiast została radną partii Jarosława Kaczyńskiego. Obecnie z listy PiS-u startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Kampania wyborcza Dominiki Figurskiej

W swojej kampanii Figurska promuje rodzinne wartości. Fakt ten wielce oburzył internautów, którzy zarzucają aktorce hipokryzję przypominając jej wcześniejsze miłosne zdrady małżeńskie. Wiodącym hasłem wyborczym Dominiki jest bowiem slogan: Rodzina sercem Europy. Internauci zalali nową gwiazdę PiS-u ostrymi komentarzami:

  • Kobieto, gdybyś miała odrobinę godności, nie ośmieszałabyś się. Polityka nie dla takich osób jak ty, a Polska to kraj świecki i nie narzucaj nikomu swoich wartości (choć jakie masz wartości?) Hipokrytką jesteś nieziemską… to fakt.

  • Czy to nie dziwne, że PiS + wiara to wzorcowy przykład hipokryzji? Oczywiście, że w życiu bywa różnie i nikomu nic do tego, jednak gdy świadomie tak obleśnie rzuca się takimi „wielkimi” hasłami, dochodzę do wniosku, że dla Pani obłuda to codzienność i sposób na życie.

  • Fałsz. Zakłamanie. Obłuda. Prawdopodobnie Dominika Figurska uważa, iż rodzina sercem Europy, jednak co najmniej niestosowne jest stawać się twarzą kampanii z takim hasłem. Dzięki Bogu ja jestem otoczona szczerymi i wartościowymi ludźmi za co jestem wdzięczna losowi. I jestem z tego powodu jeszcze szczęśliwsza niż kilka miesięcy temu, gdyż niestety spotkałam na swojej drodze ludzi nienawistnych, zacietrzewionych w złości, oszustów i kłamców, dewotów. Nie wiedziałam, że tak jest tu wokół mnie, obok. Nie wiedziałam ,że jednak są źli ludzie, a ja mam farta żyć między wspaniałymi osobami. Pojęłam również przysłowie – Klęczy przed figurą, a diabła ma za skórą. Smutne, ale cóż- zmieniajmy, naprawiajmy to. Jest mnóstwo do roboty

Dominika Figurska ze stoickim spokojem odpowiedziała na falę hejtu:

Nowością jest dla mnie fala hejtu anonimowego w internecie dotycząca mojego życia prywatnego. Tym wszystkim hejterom, którzy jeszcze nie wiadomo co napiszą, odpowiem krótko. Kryzys w moim małżeństwie należy do historii, on nas bardzo wzmocnił. Jesteśmy szczęśliwą, kochającą się rodziną, która opiera się na fundamentach takich, jak miłość i wiara. To jest nasz świat.

Do dyskusji włączył się również małżonek Figurskiej – Michał:

Jeszcze dodam, że Dominika jest wspaniałą żoną i wspaniałą matką. Stoimy za nią murem, wierzymy w jej sukces.

Zagłosujecie na Dominikę w wyborach, w których startuje również mąż Katarzyny Bosackiej?

Zobacz: 18 lat “M jak miłość”. Te gwiazdy już nie grają w serialu. Co robią i jak wyglądają dzisiaj?

Zobacz: Dominika Figurska ostro o znanych aktorkach: “Przychodziły pijane na próby generalne masturbując się na scenie!”

Zobacz: Ojciec Andrzeja Dudy potępia małżeństwa jednopłciowe w homofobicznym spocie! Razem z nim wystąpili znani aktorzy [WIDEO]


Dominika Figurska promuje wartości rodzinne w kampanii wyborczej do PE

Dominika Figurska promuje wartości rodzinne w kampanii wyborczej do PE

Dominika Figurska i Michał Chorosiński
Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×