Szukaj

Rewolucja w domu Doroty Szelągowskiej. W takich warunkach walczy z COVID-em. Ile to już trwa?

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Gwiazda pokazała, jak w domowych warunkach walczy z chorobą. Jej dom wygląda jak po niezłej rewolucji. Co tam się dzieje?

Dorota Szelągowska, to znana i lubiana przez widzów dekoratorka wnętrz. Gwiazda stacji TVN przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy wiernych fanów. Prawie wszystkie jej metamorfozy spotykają się z uznaniem nie tylko wśród bohaterów jej programu, ale także z ciepłymi słowami internautów. Przez fanów nazywana jest prawdziwą czarodziejką. Z każdego na pozór nieużytecznego przedmiotu potrafi wyczarować prawdzie cudo i dać mu zupełnie nowe życie.

Prowadząca najpopularniejsze programy wnętrzarskie w stacji TVN, będzie jednak musiała sobie zrobić dłuższą zawodową przerwę. Dorota w poniedziałek poinformowała, że jest zarażona koronawirusem. W social mediach zamieściła wpis, w którym przekazała tę trudną dla niej wiadomość. Gwiazda już podczas kwarantanny, którą rząd wprowadził w marcu tego roku, zdradziła w wywiadzie, że podejrzewała u siebie zarażenie Covid-19.

Nie wiem tego na pewno. Ale na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu. Chciałabym wiedzieć, czy mój organizm jest już odporny, bo pewnie byłoby mi łatwiej to wszystko znieść. Z drugiej strony nawet jak przejdziesz koronawirusa, nie masz pewności, że nie zaatakuje drugi raz.

Ulubienica widzów po raz kolejny zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Dorota Szelągowska pokazała swój dom

Stan Doroty jest na tyle dobry, że na szczęście nie wymaga ona hospitalizacji. Do pełni zdrowia może dochodzić w domowym zaciszu. W tym czasie towarzyszy jej dwuletnia córeczka Wanda. Dziewczynka nie pozwala swojej mamie się nudzić i zapewnia jej szereg atrakcji.

Dekoratorka właśnie pokazała, jakie domowe rewolucje przeprowadziła jej pociecha. Jej dom wygląda jak po wojnie – jest w nim pełno zabawek, a na środku salonu powstała baza z puf i koców. Przy okazji gwiazda zdradziła, od kiedy jest na kwarantannie.

5 dzień izolacji. Przenoszę pracę do domu. Niestety córka woli demolkę. Po kim to ma ?

Trzeba przyznać, że mała Wanda zdecydowanie talent do dekoracji wnętrz odziedziczyła po swojej sławnej mamie. Jesteśmy pewni, że Dorota będzie miała godną następczynię.


Dom Doroty Szelągowskiej

Dom Doroty Szelągowskiej

Dom Doroty Szelągowskiej

Dom Doroty Szelągowskiej

122710371_989294141554973_1702360636993677272_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×