Deynn i Daniel rozstali się? „Mamy najgorszy okres w życiu”. Na Instagramie opublikowali wyjaśnienia

Deynn i Majewski rozstali się

Deynn i Majewski rozstali się

Deynn i Daniel Majewski rozstali się? Zaniepokojeni internauci zapytali małżonków o kryzys w związku. Obydwoje odpowiedzieli. Ich słowa są bardzo niepokojące. Czy to koniec?

Deynn i Daniel Majewski to jedni z najpopularniejszych celebrytów w kraju. Mają idealne sylwetki i wspólnie promują ćwiczenia i zdrowy styl życia. Na Instagramie zgromadzili mnóstwo fanów, którzy przyglądają się ich codzienności. Zakochani w 2018 roku postanowili się pobrać. Z okazji tego ważnego dnia zrobili sobie nawet identyczne tatuaże, które umieścili w okolicach oczu. Chociaż przez jakiś czas było o nich naprawdę głośno, to ostatni szum wokół małżonków nieco ucichł. Nie oznacza to jednak, że fani przestali ich obserwować i śledzić, to co dzieje się w ich życiu. Profil Deynn śledzi ponad 1,6 mln internatów, a Daniela ponad 800 tys. osób.

Małżonkowie chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami i relacjami z egzotycznych wyjazdów. Ostatnio wyjechali razem na Malediwy. Para w lipcu tego roku zaręczyła się po raz kolejny i planowali bardziej tradycyjne wesele.

Deynn i Daniel Majewski rozstali się

Fani bardzo skrupulatnie śledzą relacje pomiędzy Danielem i jego żoną. Ewidentnie wyczuli oni kryzys i dopytują, co dzieje się w ich życiu. Zauważyli, że Marita przestała nosić obrączkę. Niepokoi ich także to, że Majewski wyjechał do Paryża, gdzie sam celebruje kolejne urodziny. Jego ukochana w tym czasie poszukuje natomiast mieszkania do wynajęcia, o czym informowała na instastories.

Zaniepokojeni obserwatorzy zaczęli zasypywać małżonków pytaniami. Najpierw postanowiła odpowiedzieć Majewska.

Widzę, co się dzieje w sieci. Słowo ode mnie: Dajcie mi, proszę, czas na ułożenie moich spraw. Trudny okres, ale po każdej burzy wychodzi słońce… Mam nadzieję.

Później w temacie postanowił się wypowiedzieć sam Daniel, który również otrzymywał mnóstwo komentarzy i wiadomości związanych z kryzysem w małżeństwie.

Naprawdę nie chcę wyjść na jakiegoś buca, a co gorsze nie chcę, aby ktoś z Was pomyślał, że coś tu się sztucznie kręci (nieważne co), bo to największe frajerstwo… Mogę powiedzieć wprost: Nie mam depresji, ale mam/mamy najgorszy okres życia ever – nie chce mi się o tym gadać, właśnie dlatego, że nie szukam atencji w tym temacie. Jesteście w opór kochani, u Marity w komentarzach też widzę dużo troski i to jest w was za**biste! Ale więcej, przynajmniej ode mnie, się nie dowiecie, bo naprawdę… Nie mam sił, nie chce mi się, nie mój okres, nie ten czas.. – napisał daniel w jednym z komentarzy.

Wygląda na to, że relacja małżonków jest bardzo napięta. Daniel przyznał, że jest to najgorszy okres w ich życiu. Pozostaje tylko czekać na kolejne słowa zakochanych w tej sprawie. Z wpisu Marity można wywnioskować, że liczy ona na jakieś pozytywne zakończenie.


Deynn o rozstaniu

Deynn o rozstaniu

Daniel Majewski o rozstaniu

Daniel Majewski o rozstaniu

Wielki powrót DEYNN i Majewskiego

Wielki powrót DEYNN i Majewskiego

Komentarze

  • Gośćjdjd pisze:

    W komentarzach na innym portalu kilka osób twierdziło, że widzieli ich w Paryżu razem i podejrzewają, że to jakaś akcja promocyjna, bo o nich ucichło…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×