Dawid Kubacki jest już po ślubie! W sieci pojawiło się sporo zdjęć z ceremonii! Panna młoda wyglądała jak księżniczka [WIDEO]

Ślub Dawida Kubackiego

Ślub Dawida Kubackiego

Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub. Skoczek narciarski ożenił się ze swoją długoletnią partnerką. Zdjęcia i nagrania wideo z ceremonii trafiły do sieci. Panna młoda oczarowała internautów swoją kreacją.

Ślub Dawida Kubackiego za nami! 1 maja skoczek narciarski poślubił swoją wieloletnią partnerką Martę Majcher. Uroczystość miała miejsce w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na podhalańskiej Bachledówce. Para zdecydowała się na skromną ceremonię w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

Wśród gości nie brakowało kolegów Kubackiego z drużyny – w tym m.in. Kamila Stocha z żoną Ewą, Piotra Żyły, Macieja Kota, Stefana Huli, a także Jakuba Wolnego.

Marta Majcher tego dnia postawiła na klasykę. Wybrała elegancką, białą suknię z koronkowym dekoltem i rozkloszowanym dołem, która zachwyciła internautów. Dobrała do niej dobrze skrojoną marynarkę. Panna młoda zdecydowała się na upięte włosy, a także makijaż podkreślający jej atuty – kości policzkowe i duże oczy. Dawid Kubacki natomiast dobrał dopasowany granatowy garnitur, do którego dopasował błękitną koszulę.

Dawid swojej wybrance oświadczył się w zeszłym roku podczas wakacji w Egipcie:

Miał sprzedać za wielbłąda, ale nie wyszło – skomentowała żartobliwie Majcher pod zdjęciem z pierścionkiem zaręczynowym.

Para o zaręczynach swoich fanów poinformowała dwie doby po całym wydarzeniu. Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Kamil Stoch najlepiej zarabiającym polskim skoczkiem. Te sumy robią wrażenie!

Zobacz: Polacy tryumfowali w Oberstdorfie. Ich sukces przyćmiła wpadka z hymnem! [WIDEO]

Zobacz: Kamil Stoch z żoną ostro zaszaleli na góralskim weselu! Ich stroje to już HIT internetu!


Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub

Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub

Dawid Kubacki i Marta Majcher

Dawid Kubacki i Marta Majcher

Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub

Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×