Martyniukowie szykują dla fanów prawdziwą niespodziankę. Teraz to Danusia będzie wielką gwiazdą. To stąd ta metamorfoza

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk nagrał nowy teledysk na Florydzie. Teraz razem z żoną szykują dla fanów prawdziwą niespodziankę. Teraz to żona wokalisty będzie prawdziwą gwiazdą. 

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco-polo. Od kilku dekad podbija on rynek muzyczny. To właśnie dzięki niemu taneczne rytmy weszły na salony. Od kilku lat pojawia on się ze swoimi przebojami na największych imprezach muzycznych w kraju. Gdy wychodzi na scenę, wystarczy kilka minut, by poderwał wszystkich do tańca. Jego największe hity to zdecydowanie: Przez twe oczy zielone oraz Przekorny los.

O ile kariera wokalisty rozwijała się w szalonym tempie, to niestety miał on sporo rodzinnych problemów. Razem z ukochaną żoną Danusią trafili na okładki tabloidów w momencie, gdy pojawiły się problemy z ich jedynym synem. Młody mężczyzna nie stronił od skandali i przyciągał kłopoty jak magnes. W ostatnim czasie jednak uspokoił się i znalazł wymarzoną pracę. Spokój zdecydowanie widać po jego rodzicach, którzy na gali Osobowości i Sukcesy 2022 prezentowali się zniewalająco. Danuta zachwyciła odchudzoną sylwetką i dosłownie błyszczała na czerwonym dywanie.

Zenek i Danusia Martyniukowie szykują niespodziankę dla fanów

Kariera Zenka Martyniuka nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Artysta niedawno wybrał się w trasę koncertową po stanach Zjednoczonych. Tam grał w polonijnych klubach, a w podróży towarzyszyła mu oczywiście żona. Przy okazji pobytu w USA postanowił nakręcić teledysk na Florydzie. Na nagraniu jeździł samochodem Excalibur, a wokół niego nie zabrakło pięknych kobiet.

Całej realizacji przyglądała się jego żona. Danusia była obecna na planie nie bez powodu. Przyglądała się bacznie, jak powstaje klip, ponieważ jak zapowiedział Zenek, wystąpi razem z nim w kolejnym teledysku.

Danusia towarzyszyła mi na planie. Obserwowała pracę całej ekipy, ponieważ w następnym teledysku wystąpi razem ze mną. Natomiast w klipie, który zarejestrowaliśmy w USA tym razem wystąpiła ze mną Cassy, amerykanka włoskiego pochodzenia, koleżanka Heidi Fahrenbach, która towarzyszyła mi na planie w poprzednich klipach – zdradził Super Expressowi.

Wygląda na to, że już niedługo to Danuta będzie prawdziwą gwiazdą. Przypomnijmy, że przed laty Zenek również zaprosił ją do udziału w klipie do piosenki Gwiazda. Nagranie z udziałem młodziutkiej żony Zenka zobaczycie poniżej.


Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Danuta i Zenon Martyniukowie na gali Osobowości i Sukcesy 2022

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  Danusia super udany lift twarzy i szyi . Naprawdę perfekcyjny, albo dr Osuch albo w USA efekt oszałamiający -20 lat

 • Gość pisze:

  Co tu dużo mówi. Fajna para a kłopoty z synem przejdą jak zły sen .Nie tylko Państwo macie takie kłopoty. Nie sposób dodać że Pani Danuta ładnie wygląda super

 • Gość jovita 58 pisze:

  Pani Danusia to piękna kobieta.
  Teraz wszystkich zawistników na Pani widok zatkało.
  Wygląda Pani przepięknie.
  Przyćmiła Pani wszystkie, które tam były obecne. I prezydentową i Dudziak i inne.
  Z Panem Zenkiem prezentujecie się pięknie. Wszystkiego co najlepsze Wam życzę.

 • Gość pisze:

  Wycięcie żołądka i proszę jaki spektakularny efekt. Pogratulować.
  Szkoda tylko że diety tak nie pomagają.

 • Gosia pisze:

  Ja już nie mogę tego czytać jak nie syn to Danuta

  • Goślenka pisze:

   Nie wiedziałam,że ten Zenek taki ciapek, wlecze te Danusię nie wiadomo po co. Co za chlop.

 • Gość pisze:

  Dopięła swego niech się dużo uczy bo sylwetka i nowe żeby to nie wszysto

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia dobrze wyglądają jak widac bez diety cud lewatywki a niby obciach jak strieptizer na panienskim albo strieptizerka ale kaźdy chce miec niezapomniane wspomnienia ich liebe edeka 1234 kinder problem full ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×