Szukaj

Daniel Martyniuk najpierw zeznał w sądzie, że jest żonaty, a teraz to. Widać, że Faustyna wzięła sprawy w swoje ręce

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk szykuje się do ślubu? Jeden z tabloidów dotarł do informatora, który twierdzi, że jest to bardzo możliwe. Być może urządzi kolejne huczne wesele. 

Daniel Martyniuk już od dawna nie schodzi z pierwszych stron gazet. Syn Zenka Martyniuka nie robi oszałamiającej kariery jak jego ojciec, a wręcz przeciwnie nie ma na swoim koncie zbyt wielu osiągnięć. Pewne jest jednak, że ma skłonność do popadania w tarapaty i prowokowania kolejnych skandali. Wiadomo, że miał już wiele problemów z prawem i kilka razy pojawiał się na sali sądowej. Za sobą ma nawet pobyt w areszcie po tym, jak policja przyłapała go podczas łamania kwarantanny oraz prowadzenia samochodu bez wymaganych uprawnień.

Sporym echem w kolorowej prasie odbiły się także wątki obyczajowe z udziałem Daniela. Szczególne zainteresowanie tabloidów wzbudził jego rozwód z młodziutką Eweliną. Małżonkowie zakończyli swój związek po niemal dwóch latach, a w tym czasie doczekali się córeczki Laury. We wrześniu zeszłego roku odbyła się sprawa, a po wyjściu z sądu, ani Daniel, ani jego matka nie szczędzili bardzo przykrych słów pod adresem byłej już żony młodego Martyniuka.

Daniel  Martyniuk znowu szykuje się do ślubu?

Natychmiast po zakończeniu małżeństwa z Eweliną Daniel wpadł w ramiona swojej poprzedniej dziewczyny. Faustyna, z którą rozstał się tuż przed poznaniem matki swojej córki, znowu zagościła w jego życiu. Dowodem na to są nie tylko wspólne zdjęcia, które zrobili im paparazzi, ale także te, które Daniel publikował na swoim koncie na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że znowu są parą, a ukochana Daniela marzy o tym, by zostać jego żoną. Jeden z informatorów dziennika Super Express zdradził, jak wygląda ich relacja.

Faustyna narzeka, że nie chce być „na doczepkę”. Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub. Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie, przewidzieć co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi – mówi informator tabloidu.

Daniel już jakiś czas temu pokazywał na Instagramie ślubną limuzyną, a podczas ostatniej rozprawy w sądzie zeznał, że jest żonaty. Być może on i Faustyna zdążyli już sformalizować swój związek. Jak na razie ani Daniel, ani jego partnerka nie potwierdzili tych informacji.


Daniel Martyniuk pokazał auto przygotowane do ślubu Daniel Martyniuk zdjęcie Faustyny

Daniel Martyniuk zdjęcie Faustyny

Daniel Martyniuk u fryzjera

Daniel Martyniuk u fryzjera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×