Szukaj

Daniel Martyniuk jest żonaty. To niewiarygodne, co zeznał w sądzie

Daniel Martyniuk - ślub

Daniel Martyniuk - ślub

Daniel Martyniuk ma żonę? Podczas rozprawy, która toczyła się w sądzie w Białymstoku syn króla disco-polo zeznał, że już nie jest kawalerem.

Daniel Martyniuk przez wiele miesięcy był niechlubnym bohaterem artykułów, jakie publikowała kolorowa prasa. Syn Zenka Martyniuka przysporzył swoim rodzicom wielu zmartwień. Dokładanie rok temu miał spore problemy z prawem. Tuż przed świętami wielkanocnymi trafił do aresztu. Wszystko w wyniku złamania sądowych ustaleń.

Mężczyzna w 2018 roku stracił prawo jazdy po tym, jak prowadził auto na tak zwanym „podwójnym gazie”. Sąd pozbawił go uprawnień do kierowania, a kara miała obowiązywać do lata 2021. W zeszłym roku wczesną wiosną ponownie postanowił usiąść za kółkiem, a przy okazji opuścił swoje mieszkanie podczas nałożonej na niego przez sanepid kwarantanny. Został przyłapany przez patrol policji, a jego problemy rozpoczęły się od nowa.

Młody Martyniuk od tamtej pory regularnie ładował się w kolejne tarapaty. Przez długi czas Instagram służył mu do wywoływania kolejnych konfliktów i obrażania osób znanych z pierwszych stron gazet. Minionej jesieni prasa najbardziej rozpisywała się o jego głośnym rozwodzie z żoną Eweliną.

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Daniel Martyniuk ma żonę. Co zeznał przed sądem?

We wrześniu 2020 rozpadło się trwające niespełna dwa lata małżeństwo Daniela z Eweliną Golczyńską. Małżonkowie doczekali się córeczki Laury, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Związek tych dwojga nie zakończył się w pokojowej atmosferze, a zarówno Daniel, jak i jego mama, Danuta, nie szczędzili przykrych słów pod adresem Eweliny.

Była żona młodego Martyniuka bardzo długo nie komentowała tego, co mówili o niej w mediach były mąż i eks-teściowa. Dopiero gdy miarka się przebrała, wystosowała oficjalne oświadczenie, które miało pociągnąć za sobą kroki prawne jeżeli sytuacja będzie się powtarzać:

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne – napisała Ewelina w krótkim komunikacie do mediów i rodziny byłego męża.

Małżeństwo Daniela i Eweliny miało zakończyć się na jednej rozprawie, a sędzia miał wtedy ustalić wysokość alimentów należących się po rozstaniu Laurze i jej mamie (sprawdź szczegóły tutaj).

W sądzie w Białymstoku odbyła się sprawa Daniela dotycząca kierowania autem bez prawa jazdy. Skruszony celebryta stawił się na sali, a jego zeznania dały sporo do myślenia. Na stronie Faktu pojawiło się nagranie z dzisiejszej rozprawy. Syn Zenka wyraził skruchę przed sędzią i przyjął wymierzoną mu karę:

Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – mówił.

Na zarejestrowanym nagraniu wyraźnie słychać, że zapytany przez sąd o stan cywilny, 32-latek bez wahania odpowiedział, że jest żonaty. Można się jedynie domyślać, czy Daniel i Ewelina nie mają jednak rozwodu, czy może zdążył już ponownie się ożenić.


Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk został ojcem

Daniel Martyniuk został ojcem

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Dodaj komentarz

  • Gość5 pisze:

    Szkoda komentować, rodzice warci swojego syna…durnowate towarzystwo wzajemnej adoracji…. tylko splunąć
    .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×