Daniel Martyniuk wrzucił screeny SMS-ów od Rafała Collinsa. „I co teraz oszuście?”

Daniel Martyniuk i Rafał Collins

Daniel Martyniuk i Rafał Collins

Daniel Martyniuk na Instastory udostępnił screeny SMS-ów od Rafała Collinsa. Nazywa go oszustem. O co poszło?

Na początku września Daniel Martyniuk został publicznie oceniony przez gwiazdora TVN-u, Rafała Collinsa. Prezenterowi telewizyjnemu nie spodobał się fakt, że syn Zenka może tak bardzo szargać swoją popularność. Powiedział, że mówi o tym głośno, bo być może Martyniuk nie ma wokół siebie osób, które miałyby odwagę zdobyć się na takie słowa:

Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz — zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. […] Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem […]. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu.

Daniel Martyniuk pokazuje SMS-y od Rafała Collinsa

Daniel nie pozostawił słów Rafała bez reakcji. Kilka dni później nagrał wideo, w którym zasugerował, że ten konflikt powinni rozwiązać na twarzą w twarz. Od tego momentu plotkowano, że panowie mieli się zmierzyć na ringu Fame MMA. Do ich pojedynku jednak jeszcze nie doszło.

Pewne jest za to, że gdy odbyła się kolejna walka gwiazd, które rywalizowały ze sobą w klatce, syn Zenka udostępnił post, w którym skomentował walkę Najmana i Don Kasjo. Nie szczędził gorzkich słów:

Ha ha ha, gdzie podział się prawdziwy boks? Ochroniarze pojawili się na kilka chwil przed ustawioną zagrywką, a na koniec widać jak ten na glebie się uśmiecha. Żenada. Borowiki łakome na flotę, nic więcej. Ludzie, nie płaćcie za to – napisał Daniel Martyniuk.

Tego samego wieczora zaczepił Collinsa. W pierwszym wpisie nazywa Rafała oszustem, w drugim pokazuje screen wiadomości, które podobno od niego otrzymał. Pierwsze SMS-y zostały wysłane kilka dni po tym, jak mężczyźni wypowiadali się publicznie na swój temat. Rafał prosił Daniela o to, by do niego zadzwonił. Ze zdjęcia wynika, że panowie po raz ostatni kontaktowali się kilka dni temu. To właśnie wtedy dzwonił do nich tajemniczy mężczyzna, który ma na imię Tomek.

Czyżby chciał ustalić z panami szczegóły walki na Fame MMA? Można tak przypuszczać. Szczególnie że Martyniuk przy screenach wiadomości napisał: „Zaproszenie do walki, której nie chciałem”. Na ten moment Rafał nie odniósł się do wpisów udostępnionych przez Daniela.


Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości od Rafała Collinsa

Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości od Rafała Collinsa

Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości od Rafała Collinsa

Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości od Rafała Collinsa

Daniel Martyniuk kupił kurtkę od Rafała i Gabriela z Królowych życia

Daniel Martyniuk kupił kurtkę od Rafała i Gabriela z Królowych życia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy tego pajaca musicie wszędzie pokazywać, przecież to ćpun, a podrugie morde ma jak by wyszedł przed chwilą z meliny. STOP dla ćpunów.

 • Gość pisze:

  Ku… a antwncjusz pier…. ony. ZENUS cos Ty to zrobil lepiej bylo pomyslec o wazekotomii, niz takie scierwo wydac na swiat.

 • Gość pisze:

  Ludzie złości ale problemy

 • Monika pisze:

  Rzeczywiście, bo nie można zmienić w telefonie Jana Kowalskiego na Rafała Collinsa? ! Skąd pewność, że to on coś napisał. Bzdura totalna. Z wiadomości nic specjalnego nie wynika. Danielek szuka znowu uwagi. Żałosny gość

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×